Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tych czubków w #revolut to chyba pogięło. Ponownie zaczęli się upominać o weryfikację (mają moja prawko). Zrobiłem zdjęcie paszportu bo nie chce wysyłać dowodu to jeszcze chcą jakieś 25 sekundowe wideo. #!$%@? mam pół minuty robić z siebie głupka w celach weryfikacji... Pora zamknąć to gowno.
  • 14
@klepie-biede: Najlepiej żebyś zrobił to w ten sposób :
Zrobił zdjęcie czy tam skan jakiegoś dokumentu do weryfikacji ALE napisz na tej kartce swoej imie i nazwisko z datą oraz napis "Dokument służacy tylko i wyłacznie do weryfikacji (nazwa strony/usługi) w ten sposób masz podkładkę, gdyby zachciało się im uzyc twoich danych do czegoś innego. Za nim śmieszki się zbiorą i mnie wyśmieją to możesz sobie podejść choćby na poradę prawną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shusey: znam to. Ale nie o to chodzi. Ja po prostu nie będę z siebie robił debila kręcąc jakiś gówniany filmik. Za stary jestem na to. Tam musi siedzieć jakiś totalny #!$%@? żeby coś takiego wymyślić.
Luz. Przelew wyciągający kasę z powrotem na mój rachunek już zlecony. W Alior kantorze właśnie zamówiona wielowalutowa. Zapłacę ten grosz więcej za walutę przy zakupach online czy na wyjeździe ale nie będę się z bałwanami
@klepie-biede: Ergo odnośnie Aliora kantor. Jesli bedziesz miał coś na raty w Aliorze(bank) i spoznisz się z wpłatą choćby o 15min... to ściagnia CI kase z alior kantor ( jesli bedziesz miał tam hajs - nei wazne w jakiej walucie!!)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltix: ale przecież mają moje dane bo już tam bylem zarejestrowany i potwierdzalem prawkiem. Więc rozumiem że teraz chcą to samo "poważniejszym" dokumentem bo brexit srexit. Ale na #!$%@? im jakiś durny filmik...
@klepie-biede: jak nie zarabiasz w walucie, to zwykly alior moze byc lepszy. wlacz 2 korzysci: korzystne przewalutowanie i darmowe bankomaty. z jakiejkolwiek waluty oprocz usd / euro / gbp masz przewalutowanie po mastercard do usd a pozniej po srednim kursie NBP do PLN. w przypadku usd / euro / gbp idzie po srednim kursie NBP