Wpis z mikrobloga

Może i piszę to z lekkim przymrużeniem oka, ale temat jak najbardziej można by pociągnąć realnie, gdyby tylko znaleźli się chętni. Pewnie większość osób stąd zna sprawę P. Bożeny Wołowicz (dla tych, którzy nie znają - będzie link do wykopaliska niżej). Wydaje mi się, że zajebistym pomysłem byłoby, gdyby do jej chaty na jakiś czas wprowadzili się jacyś patostreamerzy i robili po prostu swoje. Każdy by na tym skorzystał, bo oczywiście można by to streamować. Byłyby dymy z sąsiadami, a co za tym idzie - kasa i to bardzo dużo kasy, bo taka inicjatywa zyskałaby ogromne poparcie społeczne, mimo że to patostreamy. P. Bożena oczywiście także by skorzystała. Generalnie ogromny rozgłos. Gdyby któryś patostreamer się odważył, to byłaby kozacka akcja.

https://www.wykop.pl/link/5102605/siedem-lat-koszmaru-ze-stalkerami-ja-chce-tylko-wrocic-do-swojego-domu/

@daniel-zwierzynski @Ksiadz_Meduz @dawid-malysz-rygielski @Papa_smerfik01 #bystrzaktv #rafatus
#danielmagical #patostreamy #ksiadztv #rafonix
  • 12
@Zdziszko: Że co, z kogo sobie robię podś#!$%@?? Masz jakieś problemy z logicznym myśleniem - albo w ogóle z myśleniem?

Tak dla twojej informacji, to jeden wykopek ma zamiar się tam wprowadzić na podobnej zasadzie i chyba już się z nią kontaktował lub lada chwila będzie. Myślę, że lepszym pomysłem byliby jednak patostreamerzy. Oni wbrew pozorom mogliby być realnym wybawieniem wręcz w tej sytuacji.
@rorf46:

Tak dla twojej informacji, to jeden wykopek ma zamiar się tam wprowadzić na podobnej zasadzie i chyba już się z nią kontaktował lub lada chwila będzie

Co ty za głupoty piszesz. Ile masz lat? 10?