Wpis z mikrobloga

Native Instruments i Metapop zorganizowali konkurs na stworzenie muzyki do podanego przez nich filmu. Podjąłem się tego zadania i wyszło mi takie coś, krytyka mile widziana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS dodałem ten filmik i FB mi zablokowali po 2 minutach z powody roszczenia o prawa autorskie przez UMG. Jak to możliwe, skoro ja to zrobiłem?! (,)
#produkcjamuzyki #muzyka #muzykafilmowa #tworzeniemuzyki #tworczoscwlasna #filmowanie
pankos - Native Instruments i Metapop zorganizowali konkurs na stworzenie muzyki do p...
  • 12
@qnebra: @krul_goblinuw: też miałem taki plan, bo myślałem, że nie zdążę, ale się udało, zresztą nie liczę na nic, bo ponad 700 zgłoszeń xD w ogóle jak oni to wszystko przesłuchają, nie sądzę, żeby wszystkiego słuchali
@pankos: też się kiedyś zastanawiałem nad tym jak był konkurs w którym główna nagroda zawierała duuuuuuużo rzeczy i w sumie stwierdziłem, że przesłuchanie tego nie jest takie trudne. 90% z tego co wrzucali ludzie można było odrzucić po ~10 sekundach xD Ale i tak długo oceniali całość, więc chyba słuchają.