Wpis z mikrobloga

@abcde: @pundelek: @martynaa040: Na wykopie codziennie wstawiają zdjęcia wędkarze z zabitymi rybami. Tylko to nikogo nie wzrusza, bo rybka nie jest taka słitaśna jak sarenka. Myśliwi akurat najwięcej dbają o lasy i zwierzynę, a ekodurnie nie mają pojęcia o czym mówią i czasami wręcz szkodzą jak to było z odstrzałem dzika.
  • Odpowiedz
@mega-ubogi-czlowiek: są nawet ludzie co pracują w rzeźniach ale rzadko kto pisze, że lubi zabijać zwierzęta( ͡° ͜ʖ ͡°) a skoro to nic dziwnego że ktoś lubi sam fakt zabijania to jaka to różnica jakiego zwierzęcia i w jaki sposób?
  • Odpowiedz
@djtartini1 nie mierz wszystkich swoją miarą przygłupie i nie zakładaj z góry co kogo wzrusza, bo nie masz o tym zielonego pojęcia. wypowiedzi o myśliwych dbających NAJWIĘCEJ o las i zwierzęta nawet nie skomentuje niczym niż: XD
  • Odpowiedz
  • 4
@dump najlepiej w marcu wtedy zaczyna się nowy sezon cały rok kurs i akurat na wiosnę są egzaminy.

@martynaa040 no widzisz a ja lubię mięso, lubię wiedzieć co jem :) jeżeli mam pusta zamrażarki to odkupuje tusze i jem mięso. Mamy roczne plany ilości sztuk które musimy strzelić (inaczej mamy kary finansowe) więc czasem oddaje do skupu. Tym razem natomiast kolega potrzebował dzika na wyroby na wesele syna.

@salmonistasty chej (nieśmiało)...

@
  • Odpowiedz
@abcde: hmmm to tak dla Twojej wiadomości to zanim zjesz burgera to najpierw trzeba zabić jakieś zwierzątko, no tak to już jest. Z resztą rozeznaj się po co w ogóle są myśliwi i jaka jest ich rola. Gdyby nie oni, to za pewien czas prawdopodobnie sama byś musiała walczyć z dzikami czy lisami pod swoim domem ;)
  • Odpowiedz
  • 6
@pundelek ilu znasz myśliwych? Ile wnykow zebralas? Ile razy wystawiłas sól dla zwierząt? Ile drzew zasadzilas? Ile zwierząt dokramilas gdy mróz trzymał przez miesiąc?
  • Odpowiedz
@djtartini1 Nie wiesz jaka jestem, nie możesz zaliczyć mnie do tych ekodurniów. Ja wiem, że niestety czasami ostrzał jest potrzebny, ale ja tylko zapytałam jak ktoś może lubić zabijać zwierzęta i napisałam, że dla mnie jest to niewyobrażalne, jak w ogóle ktoś jest w stanie pociągnąć za spust.
  • Odpowiedz
wypowiedzi o myśliwych dbających NAJWIĘCEJ o las i zwierzęta nawet nie skomentuje niczym niż: XD


@pundelek: No właśnie widać jaką masz wiedzę o myśliwych i o to w jaki sposób działąją i jakiego prawa się muszą trzymać. Pokaż swoje wpisy odnośnie wędkarzy i ryb pani wrażliwa.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu bawisz się w jakąś licytację czy o co chodzi? mnie twoje zasługi średnio interesują w kontekście tego, że potrafisz strzelić to bezbronnego zwierzęcia i potem się z tego cieszyć. no ale intencje rozrywek prymitywów nigdy nie będą dla mnie jasne xd
  • Odpowiedz