Wpis z mikrobloga

@ryzu: jako, że to jest wersja elektroniczna, nie możesz odebrać jej w sklepie:] Ale kupić się da. Kumpel, który kupił przede mną już dostał koda, ja jeszcze czekam
  • Odpowiedz
@abaddon: Za dużo danych chcą, nie będę im adresu i zipu ściemniał bom z Europy :) Ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to pamiętaj :)
  • Odpowiedz
@Masterfcb: @ryzu: @omnia: Ja kupowałem chwilę po @abaddon (jeszcze raz dzięki za informację). Zamówiłem chyba z 5 sztuk, na razie dostałem jedną, musiałem się rejestrować w NVIDIA i dopiero później się dostaje klucz do steam. Potwierdzam, że działa - gra już u mnie leży w bibliotece.
  • Odpowiedz
@manimalia: Dostałem dwa maile o anulowaniu zamówienia (na pozostałe dwa jeszcze brak odpowiedzi). Na oficjalnej stronie FB ludzie płaczą i straszą, że nawet jak ktoś już zdążył wrzucić do steam to mu to cofną. Zobaczymy - może się okazać, że nikt nic nie 'wygrał'.
  • Odpowiedz
@dptd: Bardziej obawiałbym się bana na steam, to pewnie był klucz tylko dla użytkowników z USA. Ale jeśli wszystko będzie ok to wygraliście niezłą grę :)
  • Odpowiedz