Wpis z mikrobloga

@Musztardina: to jest chyba prywatny chat :) jak chcesz podam link do fb. nie wiem czy wysłać Ci nowsze zdj, może się namyślę, ale na tamtym wyglądam po prostu młodziej. Jestem ciekawy Twojej oceny mojego wyglądu..
  • 19
  • Odpowiedz
@Musztardina: W sumie to to moje zdj z facebooka nie jest jakieś mega udane jak na tamte czasy, miałem lepsze ale to zostało (facebook to dla mnie głównie messenger, nie robię sobie pierdyliarda fotek, a instagram mam tylko dla oglądania innych, nic tam nie wrzucam)
  • Odpowiedz
To jakie miałeś zdj na tinderze? Te mi pokaż ;p ocenie jak tinderówa
Fotka ma 7 lat. Wyglądasz na przyjemnego chłopaczka , twarz w miarę przyjemna. Ciężko.mi ocenić bo wyglądasz bardzo.mlodo :) ile miałeś lat?

Pokaż tezsylwetkę :) nie musi być gola klata w lustrze ale jakiś zarys ogólny.
  • Odpowiedz
@Adrianooo92: PS. usunąłem ten link do mojego fb bo nie wiem czy ktoś tu nie zagląda inny oprócz naszej dwójki (był ktoś taki chyba wyżej), ale jak mnie szukałaś wcześniej na fb to pewnie dalej możesz znaleźć w wyszukiwaniu i porównać czy bardzo się zmieniłem
  • Odpowiedz
@Musztardina: Tak z ciekawości: korzystasz/korzystałaś z tindera czy podobnej apki kiedyś? Pytam, bo chcę poznać opinię dziewczyn i Wasze wymogi (bardziej pod kątem partnera na stałe) co do faceta z takiej apki...
  • Odpowiedz
No to przejdę do rzeczy
Wyglądasz na tym zdjęciu dość przeciętnie , nie wychwalałabym Ciebie jako superprzystojnego że względu na ten Babyface no I mógłbyś zadbać o sylwetkę tj rzeźbę czy nawet może trochę przypakowac (słabo widze), lepsze ubrania do tego i będzie całkiem git. ;)

Odnośnie Twojego pytania to tak używam tindera ale nie jestem odpowiednią grupa reprezentatywna i jedna osoba nie może być próba badawcza żeby powiedzieć Ci co masz
  • Odpowiedz
@Musztardina: Ubrania na zdjęciu są takie jakie miałem akurat na sobie bo dziewczyna prosiła o fotkę to w ciągu minuty podszedłem do lustra i cyknąłem. :) Jeżeli chodzi o posturę to już planuję przypakować (ale tak delikatnie, bardziej chodzi mi o brzuszek) ale dzięki że to zauważasz, twarz to przecież nie wszystko. Co do "super-przystojności"- nie napisałem nic o "super" w kontekście terazniejszości, super-przystojny to ja byłem w wieku 15-18 lat,
  • Odpowiedz
Fajny z Ciebie facet i kolega. Mogę Ci zrobić trening i dać feedback w realu w ramach dobrego uczynku jeśli chcesz ;) widzę że jesteś z Warszawy. Mogę Cię dodać na Fejsie do znajomych i tam będziemy gadać i się spotkamy i ocenie Cię irl powiem czemu np pierwsza randka Ci nie idzie. Ale ja mam mało czasu więc nie będzie to jutro ani pojutrze tylko jak znajdę chwilę. No i też
  • Odpowiedz