Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tv #elektronika #hdtv #android

Miruny, czy Istnieje jakaś przystawka tv box z androidem, która posiada dwa wyjścia hdmi z czego jedno to hdmi arc?
Albo nawet trzy wyjścia i funkcja splitera, żeby podłączyć jeszcze pod to ps4 pro. Nie posiadam w zestawie telewizora, a obraz wyświetla projektor.
  • 4
@resuf: Audio masz na soudbarze zrobione? Zwykle mają tez wyjście wideo. "Rozdzielacze" hdmi audio to jakaś pomyłka jest. Ostatnio gościu miał problem, ze mu taki pół obrazu nie wyświetlał.

Instalacja zrobił bym tak uządzenia wejściowe -> switch hdmi (splitrer to cos odwrotnego niż potrzebujesz) -> sounbar -> projektor.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wypokowy_expert: tak, odesłałem. Kasę oddali. Kupiłem inny. Droższy o 100 zł i w tym nie działało hdmi arc. Też odesłałem i kasę oddali.

Podłączyłem dźwięk Di ps4 przez kabel optyczny, a obraz do projektora przez hdmi. Teraz mam inny problem, że ps4 to upośledzony odtwarzacz filmów i nie ogarnia 4k z plików mkv.

Chcę zatem kupić dobrego tv boxa z androidem i dyskiem zewnętrznym, żebym mógł na niego wygrywać zdalnie pliki