Wpis z mikrobloga

@JadeCiWplusowac: @goras: Jak dla mnie #!$%@? przez Boguskiego dwóch set to gorzej niż nie pokazanie niczego.Nikt od początku sezonu nie gra w przekroju tych pięciu kolejek gorzej od niego i to fakt, a nie opinia.
Serio go lubię jako człowieka,jako Wiślaka, bo sporo tutaj grał, ale nie daje Wiśle od dwóch sezonów nic, a każdy grający na jego miejscu po rozegraniu tylu spotkań liczby miałby lepsze liczby i pewnie wrażenie
@Poykov ja tak krytycznie do Rafala nie podchodzę, duzo walczy, biega, asekuruje czasami nie widac tej jego czarnej roboty. Oczywiscie mega irytuja mnie jego niechlujne, niedokładnie podania na 2m, ale na nasze warunki to nie jest zly gracz
@JadeCiWplusowac: No właśnie nie walczy.Biega dużo, ale bez celu. Obserwuje go na każdym meczu ze stadionu i widać, że biega po to żeby biegać, ale to nie ten Boguś sprzed 2/3 sezonów gdzie starałem się go nie krytykować, bo widać było, że nie odpuszcza i ciśnie po każda piłę.Wtedy też broniły go trochę statystyki.
Teraz nie ma walki, nie ma bramek,nie ma pomysłu( próby gry kombinacyjnej na 16 metrze wyglądają tak,
@goras: @JadeCiWplusowac po prostu po tylu latach straciłem już siły do Boguskiego :) i wolałbym, żeby taki Chuca nabierał tego słynnego „rytmu meczowego”... No ale jak znam swoje szczęście, to Boguś jebnie dziś hattrick w kwadrans, a wy mi będziecie wysyłać screeny tej wypowiedzi ( ͡ ͜ʖ ͡) w sumie to nawet nie miałbym nic przeciwko, byle by były 3 pkty :)