Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SNEJKuu: nie masz tego źle złożonego, plastikowy biały element coś czuję, że ma przechodzić przez otwór w drewnie a potem przez plastikowy otwór w tej ksztaltce?
  • Odpowiedz
@SNEJKuu: sprzedaję takie :) duży plastik okrągły do boku potem zawias potem mały plastik potem skręcasz wszystko do kupy, ale faktycznie coś otwór w boku w złym miejscu. Albo źle zmontowane albo źle nawiercone albo źle zrobione zdjęcie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SNEJKuu: miałem takiej konstrukcji mebel

Po 2 godzinach walki przez 3 mgr inż stwierdziliśmy że debil to projektował i mebel został zareklamowany.

Gdzie kupowałeś to ci potwierdzę czy to ten producent.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SNEJKuu: sprzedaję takie :) duży plastik okrągły do boku potem zawias potem mały plastik potem skręcasz wszystko do kupy, ale faktycznie coś otwór w boku w złym miejscu. Albo źle zmontowane albo źle nawiercone albo źle zrobione zdjęcie :)


Ale co z nakrętką?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Przed rozkręceniem było tak nakrętka duży plastik mały i śruba tylko ja miałem problem żeby to rozkręcić w ogóle bo nakrętka była w środku i myślałem odginac boki szafki
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Żeby wyszło całe bo nie dało się rozkręcić bo nakrętka się trzymała. A ogólnie to robię to dlatego bo przyjechała mi szafka uszkodzona i babka z allegro stwierdziła że wyśle mi czesci na wymianę bo to proste xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Dobra już wiem trzeba odkręcić przód półki i one są plastikowe, montuje się ta nakrętka że sruba w tym szkielecie półki, odginasz wkładasz i potem przykrecasz przód półki....
  • Odpowiedz