Wpis z mikrobloga

Trochę dobrego stuffu ode mnie:
1. Maison Margiela Replica Jazz Club - 40ml z flakonem i pudełkiem - 130zł Cena najlepsza na rynku.
Klasyka zapachu: rum, tobbaco, vetweria, vanilia. Jeden z lepszych w temacie.
FRAGRANTICA
2. Banana Republic 78 Vintage Green - 35ml z flakonem i pudełkiem - 45zł. Mega tani świeży ale nie cytrusowy zapach w stylu ogródków Hermesa.
FRAGRANTICA
3. Alexandria Fragrances Fade to Black - 10ml w dekancie - 40zł. Klon Kilian Back to Black.
FRAGRANTICA
4.Amraf Club De Nuit Intense Woman - 10ml w dekancie - 20zł. Klon Tom Ford Noir de Noir, mam oryginał i klon jest bardzo blisko, wziąłem żeby tylko porównać i puszczam dalej.
FRAGRANTICA
5. Parfums de Marly Habdan - 5ml w dekancie - 30zł Jeden z ulubionych zapachów naszej córeczki tagowej, czy potrzeba więcej reklamy ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszytkie dekanty wliczone w cene, wysyłka 15zł paczkomat.

Zapachy można odłożyć u mnie na półkę bo w najbliższym czasie planujemy wspólnie z @corka_mirka bardzo konkretną, jakościową i treściwą rozbiórkę, w której nie można nie brać udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy #rozbiorka dla atencji
SnoobDuog - Trochę dobrego stuffu ode mnie:
1. Maison Margiela Replica Jazz Club - 4...

źródło: comment_bJAsmlIAIGoGojbrJrn7JRzSFlqtpr1Q.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
2. Banana Republic 78 Vintage Green - 35ml z flakonem i pudełkiem - 45zł. Mega tani świeży ale nie cytrusowy zapach w stylu ogródków Hermesa.


@SnoobDuog: Biorę!
  • Odpowiedz
@corka_mirka: Zrobimy bitwę na smroda, wystawimy po championie, pryskamy przeciwnika 10 razy, który pierwszy się podda i weźmie prysznic, przegrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz