Wpis z mikrobloga

I cyk, do kolekcji dołącza trzecia Triss. Okupiona kilkutygodniowym polowaniem na pudełko które nie kosztuje grubych milionów, negocjacjami z dziwnym panem z OLX i godzinami spędzonymi na układaniu czarno-czarnego tła.

To już ostatnie pudełko z zapasów, więc chyba przyszedł czas na antyramy i przearanżowanie ścian w mancave - nie mam już gdzie składować ułożonych puzzli. A potem - Beksiński

P.S. Na szczęście mam kochanego kota który nie pozwoli mi sie nudzić do czasu zorganizowania nowych pudełek - pic below

#puzzle #wiedzmin #wiedzmin3
Pobierz Guta - I cyk, do kolekcji dołącza trzecia Triss. Okupiona kilkutygodniowym polowaniem...
źródło: comment_Tfkci0lk9Wk9YIvMqPSFZ2kTXiFOmmZ1.jpg
  • 10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@XkemotX to jest akurat kolekcja która wypuścili przy okazji drugiego Wieśka, też CDP. Niestety wszystkie nakłady są już wyprzedane, a na olx i allegro akty z Triss chodzą po 500-1500 PLNów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@XkemotX: Udało mi się dorwać za 100 na OLX, czasami ludzie pozbywają się zalegających pudełek nie mając świadomości ile są warte. Za podobną cenę kupowałam też na OLX Ciri z wilkami, resztę kupiłam normalnie w sklepie. Ale patrząc po tym ile ludzie życzą sobie za pudełka ze starszych serii, to chyba zacznę inwestować w puzzle ( ͡° ͜ʖ ͡°)