Wpis z mikrobloga

@przemax
Ale jednak 100zł od pada to chyba dużo chyba że masz jakiś zamiennik. Mam już takowy zestaw do kontrolera od X360 ale nie wiem czy jest on wart swojej ceny (akumulator się wyładował i teraz bawię się z jakimś z allegro)
@valdman @sierpek @Tusiek89
Jeszcze małe pytanko - jak to jest z łączeniem 2 padów przez bluetootha? Bo muszę i tak wymienić w pc kartę sieciową to kupię gigabyte'a z bluetoothem
@WoJack: ładowarka jak wyżej, everActive NC-450. Spisuje się świetnie. Nawet stare akumulatorki ktore juz spisalem na straty odratowala:)

Co do padow - niestety nie wiem czy mozna dwa na raz, ale uwazam ze spokojnie tak. Natomiast jesli masz Windows 10 i kupisz pady najnowszej generacji to adaptera nie potrzebujesz.
@Tusiek89
Sorki nie doczytałem, szybko ładuje ten everActive?
Ogólnie jeszcze sprawdzałem na stronie Microsoftu odnośnie parowania i MS przy blutaczu nie poleca dwóch kontrolerów ale myślę że powinno być spoko.
@WoJack: Wszystko zależy od ilości pojemności i poziomu rozładowania akumulatorków. Ale idąc za danymi podawanymi w opisach:
3-4 szt. AA 2000mAh ~ 5h
1 szt. AA 2000mAh ~ 1,2h
3-4 szt. AAA 800 mAh ~ 4.2h
1 szt. AAA 800 mAh ~ 1h
Jest w porządku:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WoJack:
Kupować dwa kity to trochę drogo wyjdzie. Lepiej ładowarka i jakieś 6 baterii. 4 masz w padach i 2 leżą naładowane na wszelki wypadek. Na dodatek pady od Xboxa zajebiście długo trzymają więc nie ma problemu że nagle ci padną baterie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WoJack:
W tym sensie że 4 akumulatorki z ładowarki zawsze masz włożone do dwóch padów. A z padem dostajesz chyba dwie baterie energizer. Starczają na jakieś 60 godzin (ʘʘ)
@WoJack: Nie mam narzędzi żeby sprawdzić do ilu są ładowane ale dla mnie najważniejsze są testy empiryczne - baterie trzymają mega mega długo. Ta ładowarka ma przewagę nad tymi "zwykłymi" bo jest mikroprocesorowa. Każdy kanał jest ładowany oddzielnie i co ważne nie ma możliwości przeładowania ogniw. Pisałem chyba wyżej, że nawet stare akumulatorki mi do życia przywróciła z którymi stara ładowarka nie dała rady:)
Nie mierzyłem nigdy dokładnie ile je ładuje