Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franaa: sorry, może to głupie, ale zwrot change my mind występuje w tych memach w sensie "zmieniłem zdanie" czy "teraz ty spraw abym zmienił zdanie" bo w sumie to nie do końca kumam te memy.
  • Odpowiedz
@SokZAnanasa: Nie sądzę aby porównywanie kamerzysty do takiego szpaka jest dobrym porównaniem. To jest już kwestia doświadczenia, bo najczęściej to raperzy przed wydaniem czegoś, pare lat w tył robią kawałki które nigdy nie zobaczą światła dziennego. Kamerzysta ma problemy z rymami i rymuje z czasownikami co w rapie nie jest za fajne dla ucha, ale co ja wiem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SokZAnanasa: Ogólnie to hype na szpaka rozpoczął sie jak dołączył do BORu i od złotej owcy palucha, nawinął o pseudo raperkach, trochę o blokach i poszło. Ja uważam, ze jest bardzo autentycznym raperem między innymi przez wokal. Uwazam, ze od kiedy używa auto tune, jego kawałki wokalnie niczym nie różnią się od innych. Wtedy był znany właśnie z takiego #!$%@? w głosie i mocnej nawijki na „jednym płucu”. A odnośnie
  • Odpowiedz
  • 1
@TenczowyJanusz Uważasz że flow Szpaka jest autentyczne? Przecież słychać że wymusza swój wokal na bardzo poważny i groźny, mógłby rapować normalnie swoim głosem, tak to rapuje jakby chciał parodiować jakiegoś "dresa- kafara"
  • Odpowiedz