Wpis z mikrobloga

Cześć mam pytanie, dla niektótych śmieszne, a dla niektórych nie, ale do rzeczy. Chcę sprzedać mianowicie skiny do tej dead gierki CS:GO na Allegro i stąd moje pytanie, czy ktoś już sprzedawał tak te skiny i jakie jest ryzyko, że zostaniemy oscamowani, albo czy w ogóle istnieje takie ryzyko. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

#allegro #sprzedam
  • 14
@Julek520 już Ci mówię jak to będzie
Wystawisz aukcję
Ktoś kupi
Zapłaci
Wyślesz skiny
Pozornie wszyscy szczęśliwi
Kupiec zakłada spór że nie otrzymał towaru
Allegro ma to w dupie.
Pokaż dowód nadania paczki (XD)
Negatyw
Brak profitu

Ps. Czemu "dead" gierka?
@Julek520:
1. Wystawiasz skina na allegro. W opisie aukcji prosisz o podanie tradelinku w wiadomości do kupującego wysyłanej po kupnie przedmiotu. Jednocześnie zaznaczasz, że ofertę wyślesz dopiero wtedy, gdy pieniądze pojawią się na PayU.
2. Ktoś go kupuje (w co w sumie trochę wątpię, bo nie wiem kto w roku pańskim 2019 wydaje pieniądze na skiny do cs'a, no ale może kogoś znajdziesz jak wystawisz sporo taniej niż na rynku steam).
1. Wystawiasz skina na allegro. W opisie aukcji prosisz o podanie tradelinku w wiadomości do kupującego wysyłanej po kupnie przedmiotu. Jednocześnie zaznaczasz, że ofertę wyślesz dopiero wtedy, gdy pieniądze pojawią się na PayU.


@cranberry250:
@Alex_mski no tak ale chodzi o moment gdy sprzedawca przekazuję skiny a kupujący może stwierdzić że nie dostał. I nie udowodnisz mu tego bo
1. Nick na steamie można zmienić (brak historii kiedy była ostatnia zmiana)

2. Tradelink można zmienić

3. Link do profilu można zmienić