Wpis z mikrobloga

w sumie nic takiego ale biorąc pod uwagę, że jeszcze 1,5 roku temu nie wiedziałem co to jest g-dur a co f-dur to w sumie pochwalę sie. dziś zupełnie z przypadku wbiłem do knajpowego grajka w gdańsku na dwa numery, pozwolił mi i udostępnił gitarę. rozkręciliśmy całą knajpę :D dla takich chwil warto żyć, jakby się ktos zastanawiał czy się uczyć grać #gitara #pokazmorde
a.....j - w sumie nic takiego ale biorąc pod uwagę, że jeszcze 1,5 roku temu nie wied...

źródło: comment_mh7H3giGPcAuLuxIvPv0lNSMdHYtsDpM.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@agablazej: Też lubię tam chodzić - okolica spokojniejsza niż przy molo, można statki przez lornetkę pooglądać jak wpływają do portu przy piwku za dyszkę i zjeść hamburgera jak z budy 20 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kibel był dostępny tym razem

Chodzi mi o to, że wieczorem w barze dają kluczyk z kawałkiem sznurka jako breloczek a za dnia jak jest sporo chętnych plażowiczów to można
  • Odpowiedz
@AshesOfTheSun: z 10 lat temu trochę się uczyłem, tj kilka akordów umiałem ale serio kilka tych podstawowych. a reszta to ostatni rok i 7 miesięcy grania codziennie po minimum 2h dziennie i obejrzenia wszystkich filmów na yt o gitarach
  • Odpowiedz