Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #bekazlgbt

argumenty typa bolą więc usuwa i blokuje

podczłowiek

https://www.wykop.pl/wpis/43331695/bekazlewactwa-bekazlgbt/

napisałem wprost że w cywilizowanym kraju każdy ma swój rozum i dzieci od małego mają styczność z fetyszami, z nagością, z seksem itd. że nikogo to nie rusza bo nie są smutasami jak w tym chlewie gdzie każdy musi być stawiany w szeregu
że generalnie dorośli podchodzą do tego z beką
  • 13
  • Odpowiedz
ja bym wziął na to dzieciaka by sobie pomachał flagą, potańczył, pobawił się z takimi 'pieskami' bo dla mnie to normalne, bo nie jestem chlewakiem jak te komunistyczne szumowiny z bolzgi
  • Odpowiedz
@glowicajadrowa: co ciężko wierzyć? DZIECKO, to jest część naszego społeczeństwa, tego nauczyli mnie niemcy i tego będę się trzymał, to jest tak samo normalne jak to że pada deszcz, a swoje problemy i komentarze należy zachować dla siebie i się nie wpier...ać w życie innych
  • Odpowiedz
jak tam koszta życia? :D bo my podwyżek nie odczuliśmy, mamy częste promocje w lidlu, czy netto i innych więc tygodniowo na żarcie wychodzi poniżej 50€ :D jak tam u was?
  • Odpowiedz
jak tam pensje? za 2650 i ciężkie 8h pracy dostajecie 1900zł ? to aż 450€ :DDDDDDDDDDDDDD boże jaki żal xD

w 2020 minimalna będzie wynosić 2450 brutto, czyli polacy będą widzieli z niej JESZCZE MNIEJ niż przed rokiem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz