Wpis z mikrobloga

I tak się powoli czeka na tą paczkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kitajce się wymiguja od sensownych odpowiedzi, dzisiaj dostałem odpowiedź że zaktualizuja tracking w ciągu 24 godzin, chociaż i tak wiem że będzie z dupy, na pytanie odnośnie wiadomości ze po 25 sierpnia zwracają kasę nic nie odpowiadają.
No nic doczekać do 60 dni i refund przez PayPal.
Swoją drogą w PayPal jest ochrona 60 dni od daty zakupu czy daty wysyłki?
#banggood #tracking #pdm
Pobierz Papaya - I tak się powoli czeka na tą paczkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kitajce się wymiguja od sens...
źródło: comment_NUeip1iUVXG0jiZy4x8CTL6CxV0Bl2hQ.jpg
  • 36
@jedrzejpolowiecki: dokładnie, my wszyscy wieszamy psy na świecieprzesyłek, a się okazuje że Chińczyki chcieli przycebularzyć trochę i zatrudnili jakiegoś kiepskiego pośrednika w UK, który odpowiadał za wjazd przesyłek do Europy. Też gadałem z babką z świata przesyłek, najpierw trochę #!$%@?łem firmę, a ona skruszona i mówi że telefonów i maili pełno od ludzi z pretensjami, a oni nie odpowiadają za przesyłkę do póki nie wjedzie do Europy i nie zostanie im
@Quteno:
Ale świat przesyłek też nie jest tak całkiem bez winy, raz przesyłki utykają w Londynie, a raz w tej Nysie, obie te firmy są jakieś z dupy, i chyba się zgadują ze sobą.
Takie wiesz, jak jednej pójdzie gładko, to druga musi #!$%@?ć temat i na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Papaya:
Niektórym dochodziły te paczki po 50-55 dniach, ale jednak dochodziły. Ja bym się wstrzymał z jakimikolwiek sporami, aż minie te 60 dni, po 60 dniach interwencja PayPala raczej trwa krótko, jak zrobisz spór wcześniej to tak czy tak będziesz musiał przeczekać swoje żeby dostać zwrot ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jedrzejpolowiecki: Pan chińczyk caly czas każe czekać, bo mają niby "gwarancję" dostarczenia przesyłki do 60 dni, no nic poczekam w takim razie. Na razie mamy 37 dzień i nadal jest na customs inspections, rękę dam sobie uciąć że nie dojdzie w 60 dni, patrząc na to co się potem przeważnie dzieje jeszcze xD
@Papaya Nie trzeba czekać do 60 dni ja mam te same czasy co ty, w poprzednim tygodniu założyłem spór (zaraz zmieniłem na roszczenie) a wczoraj PP uznał że mam rację i zrobił zwrot. Myślę że kwestia dni kiedy pieniądze będą w banku. Co prawda ja płaciłem za pdm a priority air mail co udowodniłem PP, odwołałem się na niejasne odpowiedzi sklepu dotyczące mojej paczki oraz na złą opinię o przewoźniku którego wybrali.