Wpis z mikrobloga

Chciałbym zapytać się wszystkich wykopowiczów, jak myślicie czy polska muzyka zmieniła nasze pokolenie? Chodzi mi tutaj głównie o dzieci, małolatów udających wielkich gangsterów i panów swoich ulic. Zauważyłem że tzw kultura JP występuje tylko w Polsce, za granicą nie dostaniemy za nic w twarz, np że spojrzeliśmy się na kogoś krzywo. W naszym kraju będzie kiedykolwiek spokojnie, czy nie będziemy musieli się obawiać, że idąc wieczorem ulicą ktoś nas nie po bije, a tym bardziej zabije??
  • 12
@Ow4ND: Za granicą są Arabowie, którzy kosę mogą sprzedać równie łatwo jak splunąć. To nie tylko polska specyfika. Margines jest wszędzie, a ty dlatego że mieszkasz tu, masz lepszą optykę.
@Ow4ND: Nie, ta "muzyka" po prostu dobrze się sprzedała wśród marginesu, który jest wszędzie - nie tylko u nas. Czy będzie spokojnie? Poprawia się to z czasem mimo wszystko. Również uważany przez wielu za synonim zła INDECT może się przyczynić do poprawy.
Mam wrażenie, że cała ta moda przyczyniła się do upadki młodzieży, ludzie udają przed innymi kim tak naprawdę nie są.
@Ow4ND:

Każdy kraj ma swoje JP ;) Nie musi się tak samo objawiać, poza tym nie żyjesz tam na co dzień, wiec tego nie dostrzegasz tak jak w Polsce, spytaj się jakiegoś obcokrajowca czy o tym słyszał. Zresztą ta "moda" już upada. Swoją drogą dużo hałasu zrobiły media czy po prostu ludzie tak jak i przy tych całych galeriankach, o których wszyscy słyszeli, a nikt nie widział ;) nie mówię, że