Wpis z mikrobloga

obejrzałem gale i była zajebista, jedynie trochę mi spoilery z walki wieczoru zepsuły zabawę
Romero vs Costa trochę wałek, ale sama walka zjebista i wałek może być, bo Costa o pas niech walczy
Diaz niby wygrał, ale słabo w #!$%@? wyglądał, imo Masvidal go na lajcie porobi
#ufc
  • 14
@TruskawkaNaTorcie: od kiedy presja jest punktowana bardziej niż celne ciosy i obrażenia? głowa Coscie ladnie latala
@CichySzelestOka: Masvidal mocno nie kopie i nie obala, wiec teoretycznie dla Diaza dobra walka
jakby Pettis zamiast sie bic to skupilby sie na punktowaniu i na walce w dystansie to imo by wygral, ale zawalczyl glupio
bił w głowę


@UFC_Jest_W_Dupie: czyli co teraz się liczą tylko ciosy w głowę xD Czyli Stipe powinien przegrać 4 runde bo nie widać było obrażeń? (zakładając że nie byłoby ko)...
Stary 3 zawodowych sędziów którzy znają regulamin na pamięć punktowało za Costą a ty dalej swoje..
@CichySzelestOka: no trochę dziwi mnie ta jednogłośna decyzja, jakby sędziowali po obrażeniach to wygrywa zdecydowanie Romero
co do zawodowych sędziów to wałki w UFC są dość często, praktycznie co gale coś się dzieje i nie takie rzeczy się widziało, tu walka wyrównana, dla mnie Romero był lepszym zawodnikiem