Wpis z mikrobloga

Miraski, pomocy. Mam problem albo z #iptv albo z #mibox albo z #panasonictv - problem dotyczy #hdr a konkretnie HLG. Tak nadawany jest Canal+ 4K. Dodam, że problem nie występuje, jeśli materiał nadawany jest w HDR PQ (np. Netflix).
Kolory w standardzie HLG są całkowicie wyprane, jakby przesunięte i jakby brakowało większości kolorów - w załączeniu dwa screeny, na pierwszym widać jak wygląda gradient na ptaszku, na drugim widać jak zmienił się kolor menu SIPTV z czerwonego na różowy a loga są całkiem wyprane z kolorów.
tutaj wyjaśniono różnice między tymi dwoma standardami: KLIK jednak nie wiem co powoduje ten problem.
Używam MiBoxa3, TV TX-55EXW584 (2017 r.). Spotkał się ktoś z podobnym problemem?
slash83 - Miraski, pomocy. Mam problem albo z #iptv albo z #mibox albo z #panasonictv...

źródło: comment_vx8H9uJqUQMkMJKWe6WIzYBZiT293x82.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@slash83: mam ten sam problem z Mi TV Box S i telewizorem Panasonica. Udalo Ci sie moze cos ustalic?
Mi pomaga ustawienie na boxie SDR to HDR na 'on', oraz resolution na 4k2k 60hz.
  • Odpowiedz
@LeSmoke: Problemem jest MiBox, teraz mam telewizor LG i ten sam problem. Całe szczęście TV LG mają webOS na którego jest ta sama apka, którą miałem na MiBox - SIPTV. Bezpośrednio przez TV działa pięknie, przez MiBoxa już nie.
  • Odpowiedz