Wpis z mikrobloga

@odislaw tak trzeba żyć, też bym pograł, ale znajomi są teraz dorosłymi, poważnymi, powtarzam POWAŻNYMI ludźmi i nie mają czasu na dziecinady ( ͡° ʖ̯ ͡°) (gdzie wcześniej się specjalnie wyjeżdżało na działkę, żeby grać 24h/weekend)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Majki992 to przykre...uwazam ze oczywiscie dorosłe zycie ma swoje prawa ale mam to szczęscie, ze mam znajomych ktorzy nie mają kołka w dupie, a napewno mają wyobraźnię, nostalgię i luz
  • Odpowiedz
@odislaw mam ojca kapke starszego od Pana ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jakoś nie przeszkadza mu to w ciupaniu w Maxa Payne'a, company of heroes czy twierdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LowlyGnome: w latach gimbazy ojciec kumpla karał w Warcrafta TFT na battlenecie pod nickiem Java czy coś. Jakieś wysokie rankingi zajmował. Facet ok 60 'pykający' po robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@odislaw: do konca zycia zapamietam sesje w ktorej jako krasnolud obcialem nozem przez przypadek straznikowi glowe, chowalismy sie z ekipa w beczkach az w koncu stwierdzili, ze zeby nikt mnie nie rozpoznal to mi #!$%@? brwi xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@odislaw: zazdroszczę takich kumpli, chciałabym kiedyś pocisnąć tak długo, a nie kilka godzin i nara, bo każdy ma swoje dorosłe sprawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@odislaw: to własnie polecam combo discord i tabletop simulator z tym dodatkiem, właśnie ostatnio pierwszy raz to sprawdzalismy, gm sobie pododawał materiały do przygody, a tam wszystko sobie można dostosować, karty postaci, co chcesz [albo napisać, jak ktoś into js], udało się zrobić sesje na gm i 5 graczy, przygoda w wiekszosci zrobiona, wszyscy zadowoleni, że w końcu się udało pograć. Poznań, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Manchester ( ͡°
  • Odpowiedz