Wpis z mikrobloga

@ramka: Moja propozycja jest taka, że tablet za 200zł nie utrzyma Ci stabilnie softu. Chcesz to kupuj, efekt będzie taki, że hajs będziesz tracił na crashowaniu się aplikacji pod androidem. Po za tym na tablecie nie da się grać na większej ilości stołów wygodnie więc nie ma to większego sensu.

Człowiek daje Ci dobrą radę, a Ty z gimbusami wyskakujesz, masz z tym jakiś problem?
@ramka: Zaprzeczasz sam sobie. Masz bankroll na stawki 5$ (więc strzelam, że musisz mieć przynajmniej 1500$, żeby relatywnie lekko grać), chcesz przy tak dużej stawce oszukiwać co w rezultacie może skończyć się zablokowaniem kont i wpłaconych pieniędzy, a przy tym żal Ci więcej niż 200zł na urządzenie. Grasz chociaż na rakeback?
@fenomenalnie_miotam: Siedzac na stole 6 osobowym czy 8 osobowym i wypelniajac go w 70% nie potrzebuje strategii. Strategia jest, zeby nie przespac rozegrania. Poza tym konta sa na zyjacych ludzi ktorzy za 50zl oddali mi swoj dowod na poczet zalozenia konta. Wiem regulamin tego zabrania, ale co z tego ;) ?