Wpis z mikrobloga

Pod koniec lipca pytałam Was o zaufanie wobec graczy, z którymi do tej pory mieliście do czynienia w przygodach #lacunafabularnie. Dziękuję za udzielone odpowiedzi, przydadzą mi się niezmiernie w przygotowaniu następnej przygody, osadzonej w świecie pomidor, wszystko w swoim czasie.

Ponieważ nie chcę z wyników zrobić konkursu popularności, podzieliłam wskazanych graczy na dwie grupy:

Wiarygodnych (których wskazało co najmniej 3 ankietowanych):

gasior22
Kroomka
Lisaros
Onde
pocotosienoginoco
profesjonalna_skarpeta
Stah-Schek
ZdenerwowanyBialorusin

Zaufanych (których wskazało co najmniej 6 ankietowanych):

Akumulat
Queltas
TynkarzCzwartejSciany
Yokaii
Zeroskilla

Z kolei w jedynym pytaniu zamkniętym zdecydowana większość z Was byłaby w stanie powierzyć losy swojej postaci drugiemu graczowi, z czego co piąty ankietowany bezwarunkowo. Zaniepokojonych mogę zapewnić, że formuła rozgrywki nie ulegnie rewolucyjnym zmianom.

lacuna - Pod koniec lipca pytałam Was o zaufanie wobec graczy, z którymi do tej pory ...

źródło: comment_BTK9o5SjuWTSuNR62JzfjJJYsBfCgKj8.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Wiarygodnych (których wskazało co najmniej 3 ankietowanych):

...

Onde


Chciałbym z tego miejsca podziękować tacie, mamie, babci, dziadkowi, wujkom, ciociom, załodze Cytrynowego Slanta oraz całej ekipie Lisów Pustyni. Bez was to nie byłoby możliwe! Jesteście wielcy! Pamiętajcie - pokój na świecie i Wykopie! Wolność dla Madonny! Wolność dla Kroomki!

@lacuna:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@lacuna:
Dziękuję serdecznie za głosy, jest mi bardzo miło, lovciam was (no homo) :)
Przypominam, że jeden taki akwarelista też raz wygrał demokratyczne wybory
A potem wiemy co się stało
.
.
.
Założył Lacunoidę xd
  • Odpowiedz
Usłyszeć że jakiś kumpel ci ufa - no spoko.
Usłyszeć że ufa ci nie byle kto, bo ekipa najlepszych autystów z #lacunafabularnie - bezcenne. Dzięki!

Jakby coś z tego wyszło, to o wasze postacie będę dbał bardziej niż chorąży "Andrzeju nie denerwuj się" o swojego Rosomaka xD
  • Odpowiedz