Wpis z mikrobloga

Siemka mirki. Inpost #!$%@?ł i nie dostarczył dzisiaj przesyłki dla mojej różowej. Wiem, nie ona pierwsza i nie ostatnia. Mi jednak nie może przejsc #!$%@? z tego powodu bo to byl prezent na chrzciny w niedziele i mamy teraz problem. Ta firemka najpierw nie odebrala paczki w terminie od nadawcy, a teraz mimo wydania dzis rano paczki kurierowi nie dostarczyla jej do nas. Na infolini podali rozowej numer do kuriera i od 14 non stop do niego dzwoni. Typ ani razu nie odebral!! Jak znam zycie to odpowiada za to jakis podwykonawca i odebral to dzisiaj z magazynu (12:30) zeby sobie nie zdupic jakiegos wskaznika i przyjedzie z tym po weekendzie. Juz nic z tym pewnie nie zrobimy ale chciałbym wiedzieć czy moge jakos rozpetac burze zeby ktos za to odpowiedzial? Troche to typowo polskie ale cieszylbym sie gdyby komus polecieli po premii. W mojej pracy bylaby to naturalna konsekwencja.
  • 5
@5ku8any:

Oni jeżdżą z paczkami aż do 22:00 mi samemu zapukał do dzwi jakoś o 21:30 jaki ma status ta paczka?

W doręczeniu?

To powinna jeszcze być dziś.

Niech różowa zadzwoni na infolinię nie bezpośrednio kuriera i powie w prost że nie może się do niego dodzwonić i niech oni spróbują z nim ustalić co się dzieje .

Niech powie że jest taka sytuacja a nie inną i dla tego to
@Black-Cat: na infolinie dzwonila juz 5 razy dzisiaj. Bez skutku. Zadzwonilem ja w mniej milym tonie. Nie wiedzą tam nic wiecej niz my na podstawie śledzenia przesyłki. Konsultanci wyslali 2 powiadomienia do oddzialu z prosba o kontakt kuriera. I cisza. Kobietka nawet powiedziala ze oddzial nie odczytal ich wiadomosci. Absurdalne jest to ze oni nawet nie mają kontaktu do oddziałów regionalnych. Nie mówiąc już o godzinach pracy samych kurierów - 5
@5ku8any:
No to ładnie się tam dzieje..
Ja dużo z impostu niestety nie biorę więc ogromnych doświadczeń z nimi nie mam.
DPD z każda przesyłka coraz później do mnie ostatnio przyjeżdża i chyba przejdę na UPS