Wpis z mikrobloga

#szczecin #piwoszczecin #patoszczecin
Sprostowanie
Na wstępie chciałbym przeprosić. Przeprosić ludzi których zawiodłem, obraziłem, zdenerwowałem i tych którym wiszę kasę. Zepsułem sobie kawał życia przez alkohol i inne używki. W ostatnim półroczu dochodziło do różnych złych sytuacji, mających sporo lub nawet wszystko do czynienia z moim nadużywaniem alkoholu. Można by stwierdzić iż było to swoiste życzenie śmierci. Obraziłem wiele osób.
Napisałem na Facebooku, że jestem pedofilem, co nie jest prawdą. Napisałem to po "pijaku". Nigdy nikogo nie "dotknąłem". Moje fantazje i wyobrażenia dotyczą tego, iż zawsze byłem otyły. Udało się zrzucić 40 kg i robię to nadal.
Na innych forach internetowych stwierdziłem iż okradam dilerów narkotykowych, to również nie jest prawdą a wymysłem napisanym pod wpływem alkoholu.
Napisałem, że mam ćwierć miliarda złotych, a nie mam pięciu groszy.
Napisałem, że nazywam się czwartą siłą, a jestem jednym, słabym człowiekiem.
Dodatkowo, "po pijaku" napisałem kilka wersów, co mogło obrazić ludzi, którzy robią poważną muzykę.
Wdałem się w walkę z ludźmi którzy mnie okradli, a okazałem się zwykłym pionkiem.
Określiłem tych ludzi jako "różową żyrafę", a teraz "różowa żyrafa pcha mnie aż po pachę".
W rocznicę wybuchu w Czarnobylu, po tym jak mój pies(nie wiem czy nie został otruty), był operwany, zostałem okradziony w domu. 10-go lipca zmarł mój dziadek. A aktualnie znajduję się w szpitalu psychiatrycznym, gdzie próbuję wyprostować swój idiotyczny łeb.
Chciałbym przeprosić społeczność Facebooka, ludzi z Wykopu, moich znajomych, ludzi mi bliskich oraz rodzinę.
  • 14