Wpis z mikrobloga

O Zeusie, zabierz mnie z tego świata... Prowadzę całkiem spory spotted na fejsie o obrocie 600 tys miesięcznie i niektóre wiadomości wbijają mnie w podłoge. Jak chcecie to mogę wrzucać perełki pod jakimś tagiem, bo jest tego od groma.. I już wiecie skąd się biorą psy przywiązane do drzew, bo bombelki chciały sie pobawić zwierzątkiem a okazuje sie, że jednak koszty utrzymania ich przerosły

#madki #spotted #rakcontent #facebook
s.....r - O Zeusie, zabierz mnie z tego świata... Prowadzę całkiem spory spotted na f...

źródło: comment_7O1cwvc6e5GEU4S5QYKY21QAmVLOW1v5.jpg

Pobierz
  • 37
@shitstormer

.. I już wiecie skąd się biorą psy przywiązane do drzew, bo bombelki chciały sie pobawić zwierzątkiem a okazuje sie, że jednak koszty utrzymania ich przerosły


Nie, nie. Chyba nie doceniasz tej patologii. Przecież widać jak to coś pisze, jak się wysławia. W takim przypadku "okazuje się", że są w ogóle jakieś koszty. Że pies nie pociągnie na śmieciach albo resztkach spomiędzy libacji. Albo że rozchoruje się od tego. Że trzeba
@MassFett: Powiem Ci, że satysfakcja, że niejednokrotnie mogę pomóc mi wystarcza. Mamy tam ok 600 tysięcy akcji miesięcznie, więc jest głośno, jednak ja nie prowadzę tego jak zwykłe "Spotted" tylko jako inicjatywę łączącą poniekąd społeczność naszego powiatu. Organizuje różne zbiórki karmy na schroniska, konkursy itp. Z profitów to niekiedy sami właściciele różnych firm którym pomogliśmy oferują coś w podzięce, np. właściciel okolicznych Orlenów chciał się bardzo odwdzięczyć jak pomogliśmy mu szukać
@MassFett: @mopig:
Na upartego wyszłoby na swoje i to nie mało, np. taki Spotted Wrocław kasuje 100 zł za reklame, bo pisalem raz z ciekawości do nich. Myśle że przy ilości osob jakie chcą u nas reklame i rozgłosie jaki oferujemy spokojnie moglbym podkręcić to pod małą działalność, jednak nie chce stronie zepsuć opinii wystawiając ją na zysk, bo tak jak mówie działamy też poza definicją samego "Spotted"