Wpis z mikrobloga

Ostatnio wróciłem do MuOnline po 12 latach. Grałem na Tiger Mu, później Psychic-Doom i ApocalypseMu.
Z nostalgią wspominałem i patrze, a tu Psychic-Doom znowu online, pograłem trochę ale trochę archaiczny i niedostosowany do obecnych rozdziałek. Znalazłem też OldSquad, i ZhyperMu. Na Oldsquad troche mi się nuży przez ten mały EXP, natomiast na Zhyperze fajnie, szybko idzie tylko mam kilka problemów: nie ma Archanioła w Devias do wejścia do BC, po rozdaniu dużej ilości punktów w Agi postać tylko macha i nie puszcza skilla (Evil Spirit) i nie wiem gdzie szukać seta, nic mi nie dropi, gdzie najlepiej expić?

#mu #muonline
  • 10
  • Odpowiedz
@deeuss:
1. Sprawdź czy archanioł nie znajduje się czasem w kościele w Devias.
2. Spróbuj założyć dinoranta, jeżeli nie pomoże, to pozostaje reset statystyk na stronie zhypermu.
3. Excellent itemy dropią na każdej mapie, ale raczej służą one do tworzenia HRS na zhyperze EQ zdobywa się na dwa sposoby:
a) farmienie jeweli i innych wartościowych itemów, które zazwyczaj sprzedajesz za Fenriry na /post i później kupujesz za to fajne eq
b)
  • Odpowiedz
@Cinson: No właśnie nie ma tego anioła tam gdzie zawsze. Nawet sprawdzałem na innych kanałach serwera. Ludzie nie są zbyt wylewni by pomóc :) Nawet na stronie pomocy ( F1 ) jest napisane, że anioł ma być tam gdzie zawsze.

Właśnie miałem opcję FIX STATS przy mojej postaci na stronie serwera, zdjęło mi wszystko punkty z energii i dalej to samo. Jakby postać była za szybka i nie puszcza skilla.

Mało
  • Odpowiedz
@deeuss: Kliknij „m” i teleportuj się do mapy z eventami jak ds, cc itd nie pamietam jak się to nazywało. Na liście jest jedno z pierwszych u góry.
  • Odpowiedz