Wpis z mikrobloga

Dostałem sobie zeton draftu w jakiejs paczce, mysle wykorzystam!
Gram mecz z jakims mugolem, ktory nawet z polowy wyjsc nie moze, lece z nim 2:0 mimo, ze caly mecz moi jacys ociezali, podaja jak niepelnosprawni (nie obrazajac tych drugich), temu sie udało z polowy wyjsc, jest z pilka w moim polu karnym, otoczony przez 3 obroncow, wciskam odbior przed 3 sekundy, wszyscy 0 reakcji, stoja jak tepe slupy, w koncu dupnal lage na bramke i wpadlo, w 88 dostał karnego i w 90 po moim ataku polecial z kontra i strzelil na 2:3 xD piekne te drafty sa
Najlepsze to i tak sa te nowe wylewy ostatnio, gra juz zdechlak, a po ostatniej aktualizacji jakos magicznie pilka sie odbija od zawodnikow i wylatuje na 30 metrow, albo przy probie strzalu z pierwszej, pilkarz sie #!$%@?, nie trafia w pilke i wydubca sie na glebe xD przepiekna jest ta gra ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#bekazreniferow
#fut
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ellenfelek: zauważyłem że wygrywanie 2:0 zwlaszcza do połowy to najgorszy wynik. Praktycznie zawsze wtedy przegrywam bo moi dostają wylewu w szatni. W drugą stronę działa to podobnie, jak przegrywam 2:0 to tak wlaściwie wiem że wygrałem ( )
@ellenfelek: > albo przy probie strzalu z pierwszej, pilkarz sie #!$%@?, nie trafia w pilke i wydubca sie na glebe xD

O to to to! W weekend wrzucałem filmik z moim Nazario co się tak wydupcył. A wczoraj znów to powtórzył. Zastanawiałem się co jest z nim nie tak, a tu widzę, że jedno poprawili, a drugie popsuli.