Wpis z mikrobloga

@Legio_VI_Victrix: wiesz co? W sumie to osobiście nie mam nic do facetów które mają pociąg do innych facetów. Ale cała ta ideologia która sprzedawana jest po części, a nazywa się rewolucją seksualną w wydaniu szkoły fraknfurckiej to jest jwden wielki rak.

I do dzisiaj raczej nie reagowałem na takie zaczepki w stylu bekazkatoli hyhy ale jak zobaczyłem ten film gdzi chłopak płakał pod kliniką aborcyjną żeby dziewczyna nie zabijała ich dziecka... poprostu pluję na tę ideologię. Mordercy i naziole którzy pod płaszczykiem tolerancji i nowoczesności przekazuję nieludzkie idee. Hitler z wami by wódkę pił a Stalin w karty grał.

Na pohybel szkole frankfurckiej. Na pochybel ideom
  • Odpowiedz
@qluch: Dopóki płód jest częścią ciała kobiety, a nie faceta, to kobieta może z swoim ciałem robić co chce i facet może sobie jedynie popłakać, bo dziecko jest wtedy jak się urodzi i wtedy on ma do niego prawa jako swojego potomka, a płód do 3 miesiąca nie jest dzieckiem i nawet nie ma jego cech.

Zresztą podstawy biologi tłumaczyć kolesiowi który nazywa kobietę mordercą i naziolem, bo decyduje o
  • Odpowiedz
Zresztą podstawy biologi tłumaczyć kolesiowi który nazywa kobietę mordercą i naziolem, bo decyduje o swoim ciele to trochę jak tłumaczyć gołębiowi żeby nie srał ci na balkon.


@invisibleborder: napisz mi gdzie tak napisałem, nie zachowuj się jak szur.

A tak pozatym: sierpem i młotem frankfurcką hołotę
  • Odpowiedz
Dobrze znam tą śpiewkę, która oznacza nic innego jak: "Bądź sobie homoseksualistą, ale nie masz prawa okazać tej miłości". Dlatego to dla mnie żadna różnica.


Absolutely degenerate xD Weź idź do pierwszego lepszego klubu gejowskiego i zastanów się czy rację mieli Spartanie z homoseksualizmem nie-hedonistycznym czy Ci którzy mieli kilkunastu partnerów seksualnych. Może to Ci otworzy oczy, że nie istnieje jeden homoseksualizm ani nawet dwa na który monopol ma LGBTQ
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama:

Weź idź do pierwszego lepszego klubu gejowskiego i zastanów się czy rację mieli Spartanie z homoseksualizmem nie-hedonistycznym czy Ci którzy mieli kilkunastu partnerów seksualnych.


Skończ pieprzyć glupoty żałosny człowieku, nie każdy homoseksualista łazi po klubach gejowskich, a mimo to chciałby spać czasem ze swoim partnerem i nie urąga mu to w żaden sposób, chyba że jesteś jednym z tych foliarskich łbów, dla których każdy dzisiejszy homoseksualista od razu ma
  • Odpowiedz
Absolutely degenerate xD Weź idź do pierwszego lepszego klubu gejowskiego i zastanów się czy rację mieli Spartanie z homoseksualizmem nie-hedonistycznym czy Ci którzy mieli kilkunastu partnerów seksualnych. Może to Ci otworzy oczy, że nie istnieje jeden homoseksualizm ani nawet dwa na który monopol ma LGBTQ


@Brzytwa_Ockhama: nk to przetłumaczy z brzytwiackiego na ludzki xD
znaczy rozumiem, co jest napisane, ale gdzie to jest kontrargument na to, że dwoje ludzi wg
  • Odpowiedz
nk to przetłumaczy z brzytwiackiego na ludzki xD

znaczy rozumiem, co jest napisane, ale gdzie to jest kontrargument na to, że dwoje ludzi wg katolstwa nie może tworzyć związku, bo #!$%@? tak


@neib1: Jakbyś był POETĄ I FILOZOFEM to byś zrozumiał.
  • Odpowiedz
  • 1
Absolutely degenerate xD Weź idź do pierwszego lepszego klubu gejowskiego i zastanów się czy rację mieli Spartanie z homoseksualizmem nie-hedonistycznym czy Ci którzy mieli kilkunastu partnerów seksualnych. Może to Ci otworzy oczy, że nie istnieje jeden homoseksualizm ani nawet dwa na który monopol ma LGBTQ


@Brzytwa_Ockhama no to powiem Ci ze każda kobieta która chodzi do klubów ma podobny przebieg. Zostaje Ci zatem miłość platoniczna xD
  • Odpowiedz