Wpis z mikrobloga

@Line-Storm 1.3 testowałem i każe aktualizować, żeby wypożyczyć (,). Btw wiesz coś o błędzie, który powoduje, że gdy kliknę na postój i zablokuje rower, to zamiast włączyć tryb postoju rower jest zwracany? Już kilka razy musiałem reklamować to na infolinii i w sumie dlatego zaktualizowałem, gdy problem znowu wystąpił.
@szymko1995: Na pewno klikasz postój a potem potwierdzasz klikając w drugie wyskakujące okno? Wtedy dopiero blokada.

Mi zawsze się aktywuje ( iOS ) poprawnie.
Ale od mirka z supportu mevo, wiem że dużo ludzi ma z tym problem.

Podlinkowane APK do wersji 1.4
@Line-Storm dzięki działa. Na pewno klikam poprawnie, już kiedyś testowałem 3- krotnie i pod Lidlem przy galerii Bałtyckiej zawsze zamiast postoju powstawał zwrot, mimo, że okienko opisywało blokadę roweru przy postoju.
@szymko1995: Sprawdź w nowej wersji, (jak poprawią) jak problem nadal występuje to będzie się działało żeby dotarł gdzie potrzeba.
Możliwe, że poprawiony, bo pojedyncze osoby takie coś raportowały.

Na starej wersji nie działało też wypożyczanie 600xxx
@Line-Storm dokładnie. Kilka razy udało mi się zrobić postój, ale w okolicy gal. Bałtyckiej dzieją się takie jaja. Trochę apka zachowuje się tak, jakby nie miała zbyt dobrej komunikacji z rowerem (np. słaby zasięg roweru).
@szymko1995: Ja na bieżąco mam nawet trasę na iOS.
W trakcie wypożyczenia jak w "i" kliknę to się pokazuje.

Jak się nie rysowała to właśnie problemy z rowerem były.
I np. w połowie trasy przestało rysować ścieżkę, i po oddaniu na stacji gdzieś rzuciło rower 100m dalej.