Wpis z mikrobloga

A gdyby.. A gdyby tak zacząć wszystko od nowa? Odetchnąć pełną piersią, odepchnac teraźniejszość. Znów poczuć się jak dziecko, myśl mieć prostą i piękną, głowę pełną ideałów... Czy.. Czy jak #!$%@? konto z #tinder i założę je na nowo to zacznę nowe życie z czystą kartą i zerem maczy i będę mógł naprawić pijackie błędy gdzie lajkowałem morświnki i p0lki a negowałem super cipcie i szare myszki? No i ukraiński tez bym lajkował już. Stwórco dej mnie szansę bo od roku wpadam w coraz większy #przegryw na tle kontaktów związkowych że w końcu się tak #!$%@? że mnie z niego ani wszyscy świeci nie wyciąganą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)¯_(ツ)_/¯
  • 92
@niebenben: z własnego doświadczenia wiem, że założenie nowego konta nic nie daje. Tylko właśnie pogłębia #!$%@?ę życiową + definitywnie po tym jest mniej matchy (ewentualnie coś ze mną jest nie tak) ¯\_(ツ)_/¯
@aguara23 hm.. To może.. skoro wiesz, tak sobie tu razem piszemy haha to może chciała byś no wiesz.. Haha niee, żartuję tylko.. ( ͡º ͜ʖ͡º)no chyba żebyś chciała zaplusować mój wpis niżej? Haha to głupie.. No chyba że? ¯_(ツ)_/¯
@aguara23 zastanów się ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie fajnie jak na kolejce górskiej. a że na kolei się znam to może sprowadze Cie na dobre tory ʕʔalbo wykoleje ¯_(ツ)_/¯
@aguara23 całkiem sporo bo głęboko siedze w temacie ruchu pociągów xD nic się nie martw, wykolejenie to nic, gorzej jakbym Cie na czołowe puścił w afekcie po wysłuchaniu połowy ciszy zagrane na kolejowej trąbce ¯_(ツ)_/¯
@aguara23 nie roń łez na próżno albowiem samochód mój przystosowany do jazdy w LPG, więc koszty mogę te ponieść jeśli to będzie rozgrywka na naprawdę wysokim poziomie ʕʔ