Wpis z mikrobloga

#mma #boks zawsze na treningach #!$%@?ła mnie ilość rozgrzewki vs ilość faktycznego treningu, zamiast ćwiczyć wyprowadzanie ciosów to bieganie jak w podstawówce aby się zmęczyć i nie mieć ochoty trenować xd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uwielbiamnalesniki: dokladnie.
Ja cisne na silke poza tym. Silowy, dynamiczny, kardio, interwaly. Te kondycyjne i mięśniowe cwiczenia to sobie moge sam ogarnąć, na boks chce chodzic uczyc sie boksu a nie robic pompki
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Ale ja nie zamierzam walczyć od razu, zamiast zniechęcać ludzi w ten sposób to chyba lepiej najpierw nauczyc techniki a potem katować kardio. Plus jak 90% idzie tam żeby jako tako bronić się w razie obrony własnej to taka walka nie potrwa 10sek, a od tego jakie mam odruchy może zależeć czy uda mi się ucie cało. Po prostu zamiast szybko uczyć to katują te gowno bieganie w kółeczku
  • Odpowiedz
@RedBaron: Te cale WCA to w ogole jest troche amatorka. Najbardziej rozbawil mnie wywiad ze zdziwionym szpilka ktoremu anuczin powiedzial ze przed walka to trzeba ponad 100 rund posparowac a on tyle NIGDY nie robil, na sparingach same zadaniowki + brak diety codziennie hamburgerki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uwielbiamnalesniki: u nas 15 min rozgrzewki i 75 min treningu. Na początku po rozgrzewce nie miałem siły na trening. Obecnie rozgrzewka mnie aż tak nie męczy i w ogóle nie wpływa na trening. Wyjątkiem są sparingi gdzie każdy rozgrzewa się sam, wtedy wolę trochę luźniej się rozgrzać.
  • Odpowiedz