Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#zegarki

Mirasy powoli się rozglądam za jakimś zegarkiem do garnituru, konkretniej chodzi o mój ślub. Jako, że garnitur nakładam tylko kilka razy w roku (jak chodzę na wesela, w tym roku w ogóle nie nałożę) to nie chce wydać milionów monet, myślałem o 300-400 pln.

Normalnie noszę g-shocka i jak patrzę na te zegarki że skórzanym paskiem to wydają się strasznie małe, macie jakieś podpowiedzi jak dobrać zegarek pod siebie? Chciałbym kupić przez neta więc ciężko z przymiarką.

Reasumując, zegarek do garniaka za 300-400 PLN kupiony przez neta.
źródło: comment_Z7Wo6aTBczd55yq7FTi6Un5M09jfVXb7.jpg
  • 21
@Kombinat: zegarek do garnituru może być (a nawet powinien) mniejszy. Celuj w coś w okolicach 40mm. Dodatkowo jeśli potrzebujesz zegarek tylko na kilka razy to możesz nawet wydać dużo mniej niż 300pln. Zobacz Casio z serii mtp (ładne, klasyczne zegarki). Możesz go później bratu oddać lub niech sobie leży w szufladzie. Nigdy nie wiadomo kiedu się przyda.
@AGMateusz: dla Ciebie też będzie dobry

https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-casio-mtp-1381l-1a-puszka-prezent-7177083120?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed
źródło: comment_OA3kPCBVG8EqZOnVj3L2KnObpKggWOwF.jpg
@Kombinat: szukaj raczej zegarka z czarną tarczą lub białą. Coś klasycznego, nie rzucającego się w oczy. Bez takich udziwnien jak cały czarny a jedną wskazówka/napis w kolorze czerwonym lub pomarańczowym. Ten Citizen o którym pisałem wyżej... Będzie i z trampkami dobrze wyglądać :)