Wpis z mikrobloga

Ogór to dzban jakich mało. Niekończąca sie orka. Majaczy że LN i BTC się nie rozwija, choć nic o tym nie wie a jest dokładnie odwrotnie. Wystarczy sprawdzić ale po co? Nawet nie zaczynam znów wymieniać, bo i tak nie pamietam wszystkiego. Jego wysryw ze złotem też genialny:

To jeszcze wrzucę wykres kursu złota z ostatnich 10 lat, żeby wszyscy widzieli na czym to polega i że ten GOLD wcale już nie chroni przed żadną inflacją.


A dlaczego złota ma niby chronić przed inflacją jezeli jest niesamowicie inflacyjne? W ciągu ostatnich 50 lat wydobyto 2/3 złota jakie wydobyła ludzkość kiedykolwiek. Na dodatek kiedy cena złota wzrasta, to zaczyna być opłacalne wydobycie z większych ilosci złóż, przez co wraz ze wzrostem jego wartości, wzrasta jego podaż, co skutkuje obniżeniem jego wartości. To takie błędne koło a złoto jest niewolnikiem swojego ewentualnego sukcesu. Ale dzban nie myśli. Wrzuca wycinek pasujacego mu wykresu i na "chłopski rozum" (ulubiona metoda dedukcji Januszy ekonomii) bez żadnej wiedzy pisze swoje wysrywy.

Czasy się zmieniły i szukanie uczciwości w dobie rozwoju technologii w ostatnich 20 latach to szukanie wiatru w polu.


Jakiej uczciwości? Tzn. uważasz że BTC cię oszukuje? Znalazłeś w protokole jakiś backdoor do oszukiwania ludzi?
Mam lepsze wnioski. Szukanie inteligencji wśród ludzkości w dobie internetu jest #!$%@?...

I tak można go ortać kur... bez przerwy i każde pojedyncze zdanie. To juz nudne. Wszystkie te rumuny, spectrumy, ogórki mają tak żenujacy poziom swojej że nawet nie ma z tym jak walczyć. To nie opiera sie na żadnej argumentacji, tylko na niewiedzy, głupocie i wiecznych kłamstwach. Goebblesowskiej propagancdzie powtarzanych w kółko. Nudne, żadnego godnego przeciwnika...

#bitcoin #kryptowaluty
cyberpunkbtc - Ogór to dzban jakich mało. Niekończąca sie orka. Majaczy że LN i BTC s...

źródło: comment_D5fRqHTd9Cw424nBUgq8Dlrx2erfDTVR.jpg

Pobierz
  • 45
@decentralizacja: Ale jest pierdyliard funkcji w rozwoju. Pierdyliard. Tak na szybko z głowy:
Loop in, loop out, atomic multipath payments, channel factories, eltoo, state channels, różne trasowanie routingi jakieś randevouz itp. Tego jest od #!$%@?... LN to wczesna alfa i podstawa. Będzie wyglądało zupełnie inaczej za kilka lat i będzie niezwykle proste, wygodne.
routingi jakieś randevouz


@cyberpunkbtc: Randevouz to jest routing. Ogólnie chodzi o to, by osoby chcące prywatności (czyli mające prywatne kanały Lightninga) mogły w nim uczestniczyć, w sensie dokonywać transakcji "z tymi co chcą być transparentni"
@fervi: No to właśnie o tym mówię. Wiem co to jest, wymieniłem. Ja od jakiegoś czasu nawet nie śledzę na bierząco co się z tym dzieje bo tego jest za dużo i tak nie nadążąm, no ale Janusz wie że stoi w miejscu.
@Mazowia: Wszystkie te jego historie to wymyślone ściemy. To @sebastiansynjanuszaigrazyny on bez przerwy wymyślał jakieś historyjki, nie wiadomo po co. Ile to on nie zhackował portfeli BTC, albo bruteforce trafiał klucze prwatne do adresów z dziesiątkami BTC. Teraz pieprzy coś o szwagrze, który pod zastaw hipoteczny kupuje BTC a ludzie jesszcze w to wierzą. Ten człowiek nie potrafi żyć nie wymyślając takich gówien co chwilę.
W ciągu ostatnich 50 lat wydobyto 2/3 złota jakie wydobyła ludzkość kiedykolwiek.


@cyberpunkbtc: Ale to dokładnie tak, jak z BTC - większość "wydobyto" stosunkowo niedawno. I póki co złota też jest skończona ilość.

Majaczy że LN i BTC się nie rozwija


LN jest absolutnie zbędne.
Ale to dokładnie tak, jak z BTC - większość "wydobyto" stosunkowo niedawno. I póki co złota też jest skończona ilość.


@motaboy: Absolutnie nie jest skończona ilość. Jego są ogromne ilości. Jest wiele źródeł z których wydobycie jeszcze nie jest opłacalne, ale zacznie byc opłacalne. Np. antarktydzie pod lodowcem jest wiele złóź.
W samych oceana rozpuszczonego złota są gigantyczne ilosci. W metrze sześciennym wody z oceanu masz ok 4kg złota. To ~0,4%.
Absolutnie nie jest skończona ilość. Jego są ogromne ilości. Jest wiele źródeł z których wydobycie jeszcze nie jest opłacalne, ale zacznie byc opłacalne. Np. antarktydzie pod lodowcem jest wiele złóź.


@cyberpunkbtc: No i co z tego że jeszcze są złoża? One są według ciebie nieskończone?

Kolejna sprawa to górnictwo kosmiczne. Amerykańce właśnie zapowiedzieli misję badawczą komety z ogromnymi ilościami złota. To będzie zajebiście dochodowy biznes. Japończycy i Chińczycy też chcą tak
po prostu jak dajesz taki idiotyczny argument to nie ma sensu nawet dyskutowac bo najwyrazniej twoje zdolnosci poznawcze sa niesamowicie deflacyjne


@Sapakowski: Właśnie dlatego to wiem bo czytałem. To nie jest idiotyczny argument, tylko fakt a wydobycie złota wciąż rośnie. Człowiek porównał złoto do BTC gdzie jest dokładnie odwrotnie. Ilość wydobywanego złota wzrasta, ilość wydobywanego BTC maleje.
No i co z tego że jeszcze są złoża? One są według ciebie nieskończone?


@motaboy: Przecież ci podałem przykłady że są one ogromne i starczą na bardzo bardzo długo a złota z asteroid starczy na zawsze... Cały czas rośnie: https://blogs.thomsonreuters.com/answerson/gold-industry-developments-changes-last-50-years/

A ja bym chciał wydupczyć Małgorzatę Kukułę z TVN24 - równie prawdopodobne.


@motaboy: WIdać że gówno o tym wiesz... Ilości są gigantyczne a trudność pozyskania go nie jest tak kosztowana.