Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedna rzecz ale to jedna jedyna rzecz. Czemu wy (mówię teraz do środowisk LGBTQ+) nie macie za grosz tolerancji dla nas (mówię o katolikach, społecznościach prawicowych, narodowych itd.) jednocześnie wymagając tolerancji dla własnych często obrzydliwych zachowań jakie prezentujecie na tych swoich Pride Parade (nie wiem czemu tylko u nas nazywacie to paradami równości). Nie mam nic do osób innej orientacji ale do ciężkiej Plagi nie obnażajcie się publicznie ani nie profanujcie symboli mojej wiary (jestem katolikiem) przecież to co wy robicie to jest czysta hipokryzja. Przestańcie zachowywać się jak pajace z objazdowego cyrku albo zboczeńcy i okażcie szacunek dla moich symboli, dla symboli religijnych i narodowych. A teraz jest wielki płacz i lament bo zły, niedobry kościół się na was uwziął. Nie byłoby takiej nagonki gdybyście jak ostatnie osły nie sprowokowali tymi profanacjami ludzi wierzących. I naprawdę ten objazdowy cyrk nie zwiększa tolerancji dla osób nieheteroseksualnych bo ludzie niezainteresowani (czyli większość) wszystkich homo/bi/trans postrzegają jak jakiś dziwaków
#lgbt #bekazlewactwa
  • 13
  • Odpowiedz
@TenZWypoku: Nie wymagam tolerancji do obrzydliwych zachowań. Zdefiniuj proszę obnażanie się publicznie. Czy za rękę iść można ? Buziaka w policzek dać na przywitanie? Jeśli tak to spoko więcej nie chcę. Nigdy nie profanowałem czyjejś wiary i nie znam osobiście nikogo kto tak robi a czarne owce są wszędzie. Proszę przestań wrzucać wszystkich do wora tego co robią Ci najgorsi.
  • Odpowiedz
@TenZWypoku: nie jestem LGBT (ogóle dziwny przypadek - ani lewak, ani katol, więc ze wszystkimi mam na pieńku), ale parę rzeczy skomentuję

Pride Parade (nie wiem czemu tylko u nas nazywacie to paradami równości).


Język określa świadomość, konkretne słowa wpływają jakoś na mózg. Zboczenie przemianowano na orientację, a w Polsce jak sam widzisz postanowiono nazwać to paradami równości aby stworzyć złudzenie, że walczy się o jakąś "równość" (jakby jej nie było
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie jedna rzecz ale to jedna jedyna rzecz. Czemu wy (mówię teraz do środowisk katolickich) nie macie za grosz tolerancji dla nas (mówię o niekatolikach, społecznościach lewicowych, niehetero itd.) jednocześnie wymagając tolerancji dla własnych często obrzydliwych zachowań jakie prezentujecie na tych swoich procesjach. Nie mam nic do osób wierzących ale do ciężkiej Plagi nie módlcie się publicznie ani nie obnoście symboli swojej wiary (jestem ateistą) przecież to co wy robicie to
  • Odpowiedz
Bo nie ma napisane nawet w Biblii, że dla gejów to śmierć, bo są obrzydliwi.


@Prezes_roku: homoseksualizm jest w tzw. piśmie świętym potępiany wielokrotnie, ale tzw. pismo święte nie jest poważny argument do jakiejkolwiek dyskusji

A teraz dawaj, że ST nie obowiązuje katolików.


Obowiązuje, ale tylko tam, gdzie dla Kościoła wygodnie
  • Odpowiedz
@Foucz: Chodzi o te marsze czy cipkomaryjki albo tą parodię mszy świętej na jednym z marszy. Czy to że niektórzy na tych paradach chodzą prawie nago albo nalepiają sobie na ubranie plastikowe penisy.
  • Odpowiedz
@TenZWypoku: Cipkomaryjka jest akcją jakiejś chorej feministki nie czuje się za nią odpowiedzialny. Marsz z parodią procesji odbył się na jednym z 22 marszy. Oznacza to ,że trafiła się jedna grupa debili na te 22 marsze (również feministki) i trudno nauczą się na swoich błędach. Byłem na kilku marszach i nikogo nago nie widziałem. Nie było też żadnych plastikowych penisów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TenZWypoku: Ależ ja Was toleruję, dopóki mnie nie atakujecie i każecie #!$%@?ć z Polski ¯\(ツ)_/¯
Moje obrzydliwe zachowania to chodzenie z flagą, ok
W takim razie Ty nie profanuj symboli tolerancji, a do tego zawsze znajdzie się ktoś, kto to zrobi, to nie moja wina ¯\
(ツ)_/¯
Szanuję, że ktoś może być katolikiem, dopóki nie zaczyna mnie atakować na ulicy, bić albo rzucać cegłami, co działo się jak byłam na
  • Odpowiedz