Wpis z mikrobloga

@Poopiesh: Myślę, że nie ponieważ ustawa weszła w życie 1 sierpnia i średnio mi się wydaje by mogła działać wstecz. Głowy jednak nie dam, bo u nas wypłata za lipiec była w lipcu, więc nie sprawdzałam takich ewentualności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wodze_owce_na_manowce: mówisz to z przekąsem, ale ja w pracy mam babę, która jak usłyszy PiS to dostaje szału macicy, bo 'ZA PO TO TUSK KRADŁ, WYJAZDY SŁUŻBOWE, JAK TAK MOŻNA'

Ostatnio było spotkanie w sprawie PPK i tego podatku właśnie, totalnie nikt nic nie mówił o polityce, a ona nagle z ryjem 'ONI TO CHOCIAŻ MŁODYM DALI I NA DZIECI, A ZA PO TO...'.

I najlepsze jest to, że nikt nie
@linca_pau

Brawo! Dla mnie kurna nic. Dla rodzin z dzieciakami, dla młodych, dla seniorów, każdy zgarnia. Ja skończyłam 30-stkę i jestem wykluczona, taka biedna, zapomniana, na marginesie społeczeństwa. Chlip. Ale jakoś się żyje od 1-go do 1-go :))


@ArchDelux Zobacz jakie combo xD
@wodze_owce_na_manowce:
Ja dostaję nawet 1000+

I #!$%@?, sam w zeszłym miesiącu zapłaciłem 4,5k podatków (nie wliczając VAT w towarach, akcyc w paliwie itp) i w zamian mam tragiczną służbę zdrowia, nieobecną policję, tragiczny wymiar sprawiedliwości, wojsko które jest wielką pralnią pieniędzy, o przyszłej edukacji mojej dzieci nie wspomnę, bo ciszej nad tą trumną. Więc niech #!$%@?ą z tą jałmużną.