Wpis z mikrobloga

Dobra, to teraz prośba o poradę z ekonomii steam. Dorobiłem się wreszcie gier nie F2P, z których mają mi lecieć stc - w końcu. Teraz tak - rozumiem, że gra leci i wypada z niej maksymalnie połowa dostępnych kart. Resztę można zdobyć np. przez wymianę lub kupno.

1. Tylko jaki sens ma wymiana, skoro mam 4 karty, wymienię jedną na inną i dalej mam 4 ? :) Bez zakupów nie da się uzbierać całego zestawu?

2. Z gry wypadają 4 karty i mogę je sprzedać. Ale jak sprzedam, to ich nie będę mieć - czyli:

a) po jakimś czasie znowu wypadną 4 te same, przypisane jakoś do mojego konta?

b) sprzedam wszystko i z tej gry już mi nic więcej nie wypadnie - czyli STC jest zabawą jednorazową na tytuł?

#stc #steamtradingcards
  • 3
  • Odpowiedz
@RRybak: no dobra, ponieważ wszyscy mają mnie w czterech ( :P ), to doczytałem jeszcze, że są booster packi.. teraz nie wiem jeszcze ile ich może być... i nadal uważam, że wersja z trade jest do bani, chyba że się trafi takie same karty w losowaniu :/
  • Odpowiedz
@Zioman: nom, będą wypadać jak zbiorę wszystkie wylosowane z gry, nic nie pisze, że te BP są jakoś limitowane na ilość, więc póki co przyjmuję, że trzeba się logować raz tydzień i po prostu czekać na szczęście ;)
  • Odpowiedz