Wpis z mikrobloga

@safuka: https://www.youtube.com/watch?v=jMwQvFL62E8&t=179s od 3 minuty do 5:30 masz pokazane te najgorsze miejsca - tylko w drugą stronę. Jak uważasz że dacie rade to możecie iść bo trasa piękna - często kozice można spotkać.
BTW szedłem tą samą trasą, ale schodziłem zielonym do kuźnic z kasprowego - podejście z hali kondratowej na kondracką przełęcz do hardkor dla takich grubasów jak ja ( ) Ogólnie trasa zajęła nam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@safuka: Bilet na zjazd na 99% kupisz. Co do szlaku, 1 opiekun 2 bąbelki nie szedł bym. 2 opiekunów to spoko. Byłem z synem, ale szliśmy w drugą stronę żeby nie musiał wchodzić na kopę. Miał 6 lat bez miesiąca i spokojnie dał radę. Jeden trudniejszy moment przeszedł po czym wspiął się jeszcze raz i zszedł. Oczywiście trzeba być czujnym.

Kup ubezpieczenie gdyby słowacki topr był potrzebny i sprawdź pogodę bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@safuka: Jak najstarszy bąbel ogarnięty żeby przypilnowac młodych przez chwilę to do zrobienia. W sumie jak młodsi też grzeczni w górach to też.
Tam są takie 3 albo 2 miejsca gdzie dorosły musi użyć rąk. Idę w sumie tą trasę jutro z mlodym i żoną o świcie to ocenię na świeżo. Mamy limit czasu do 12 bo po 14 możliwe burze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@safuka: Nie zrobiłem zdjęcia ale były 2 problematyczne momenty. Pierwszy w miarę spoko dziecko zrobi samo przy wskazówkach rodzica gdzie stawiać nogę. Z drugim miejscem był większy problem. Skała była mokra i do tego dość mocno wyślizgana, trzeba było przytulić się do skały i przejść kawałek w bok a później asekurując ostrożnie w dół. Była rodzina z 2 dzieci i mieli tam spory problem, potrzebna była pomoc 3 osoby. To ze