Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki jadę na tripa Litwa, Łotwa, Estonia. Dzisiaj nocowanie w #bialystok Co polecicie zobaczyć, zwiedzić w stolicy #podlasie w jedno popołudnie?
Liczę na odpowiedzi dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@Kepucz: Jak jeden dzień to przespaceruj się od Kościoła św. Rocha (poszukaj wejścia na wieże - jest to punkt widokowy i podobno otwarte cały czas tylko ukryte) - ul. Lipowa - przejdź się w około Rynku Kościuszki - Pałac Branickich i planty - park zwierzyniecki i małe ZOO

A potem idź na piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzieckoSzczescia: Toyota Yaris ¯\_(ツ)_/¯
Z Tallinu płyniemy promem jeszcze do Helsinek na jeden dzień, ale już bez auta, bo taniej. Na całość 12 dni.

@Deska_o0: jutro jedziemy do Wilna. Jest tam coś ciekawego, co można przeoczyć planując trasę bazując na przewodnikach z neta?
@Kepucz: ja miałem 3 dni na każde miasto:
1 dzień z przewodnika (co zobaczyć w jeden dzień czy coś w tym klimacie)
2 dokańczanie dnia pierwszego ponieważ po drodze atakowały nas knajpy/atrakcje których nie było w spisie
3 moja ulubiona forma zwiedzania, czyli łażenie bez celu po mało znanych drogach
w żadnym z nich nic nie zapadło mi jakoś wyjątkowo w pamięć, oprócz dwóch rzeczy:
1.Ryga jest brzydka,
2 w Talinie
@Kepucz: wilno to jeden deptak od Ostrej Bramy do gory zamkowej (mozesz tez po obejrzeniu gory zamkowej isc dalej na zachod wzdloz takiej sklepowej ulicy) oraz w innej czesci zabytkowy cmentarz gdzie lezy/leżało serce Piłsudskiego. Nic wiecej do ogladania nie ma