Wpis z mikrobloga

Pralkę muszę kupić bo stara trzyma się już tylko na farbie... Cieknie i dogorywa, po 15 latach pracy czas na dom spokojnej starości dla pralek ;-) Jakie macie propozycje??? #agd #dom #pralka

- piorę praktycznie codziennie (dzieci),
- duża (bo dzieci), ładowana od przodu,
- elastyczne programy, koniecznie chcę mieć możliwość zwiększenia ilości wody albo dodatkowego płukania (nienawidzę jak pranie śmierdzi proszkiem bo się nie wypłukało),
- trwała, w sensie serwisowalna (żeby części były dostępne i dało się wymienić),
- nie musi być cicha i kompaktowa (siedzi w piwnicy),
- super jakby potrafiła brać ciepłą i zimną wodę (mam solary więc tanią ciepłą wodę),
- cena <2000 PLN

Nie chcę iść do sklepu i pytać bo tam sprzedawcy mają inne priorytety niż pomaganie kupującym w wyborze...

Jakiem modelom/firmom się przyjrzeć a co omijać?
  • 5
- elastyczne programy, koniecznie chcę mieć możliwość zwiększenia ilości wody albo dodatkowego płukania (nienawidzę jak pranie śmierdzi proszkiem bo się nie wypłukało),


@kwanty: electrolux (nie wiem czy w jakiejkolwiek pralce będziesz mogła zwiększyć ilość wody - wszystko jest robione po to, żeby jak najmniej zużyć wody i prądu, jedynie dodatkowe płukanie, nigdy praktycznie tego nie używałem, bo raczej nie spotkałem się, żeby pralka źle płukała, może jedynie przy praniu wełnianych rzeczy),
@jempierozki: Dzięki za sugestię. Myślałem o electroluxie - w kuchni mam kilka urządzeń (pod marką AEG) i na razie żadnych większych problemów więc marka wygląda na solidną.