Wpis z mikrobloga

Myślałem, że Kazik raczej popiera obecną władzuchnę, a tu taka miła niespodzianka, aż szef pisowskiej propagandy nerwowo nie wytrzymał i sobie ulżył:

Wczoraj, podczas koncertu Kultu na #polandrockfestival, gdy Kazik śpiewał: „Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież telewizję...” pojawili się w mundurach na telebimach Jacek Kurski, Danuta Holecka i Adamczyk, prowadzący Wiadomości TVP. Bardzo naturalnie wyglądali. - skomentował dziennikarz "Rzeczpospolitej" Jacek Nizinkiewicz

Scenografię skomentował już szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej i były reporter "Wiadomości" TVP, Jarosław Olechowski. - Kazik znów odleciał. Zupełnie jak wtedy, gdy razem z menedżerem groził pozwami swoim fanom. Czego to człowiek nie zrobi dla pieniędzy. Jak to leciało? "Wszyscy artyści to..." - napisał na Twitterze.

https://www.wykop.pl/link/5074265/kult-skonczyl-z-polityczna-poprawnoscia-i-wprost-wali-w-pis-owska-wladze/

#polska #polandrock #polityka #muzyka #bekazpisu #tvpis #bekazprawakow #dojnazmiana #neuropa #kult #kazik
  • 13
  • Odpowiedz
Ale jednak miał kilka wypowiedzi sprzyjających pisiorom


@Takiseprzecietniak: Ale co to w ogóle za argument? Nienawidzę PiSu, w gruncie rzeczy można uznać, że jestem kucem, bo jako przedsiębiorca (mały) jestem za jak najniższym uciskiem podatkowym oraz prostym prawem (zarówno karnym jak i podatkowym). Tak więc jak napiszę, że wprowadzenie zerowego PIT dla młodych jest dobrym pomysłem, nie oznacza, że z automatu popieram PiS >.>
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: ja uważałem kazika za osobę neutralną w końcu sam śpiewał że "idze prosto" a to co teraz to jedynie oznaka jednostronności (no chyba ze wyjdzie ze kazik i kult nie wiedzieli co puszczą w tle organizatorowie ale jeśli wiedzieli i nic nie zareagowali to dla mnie stracili szacunek jako ten jeden zespół który był normalny od tych wszystkich artystów co jednej i drugiej stronie wchodziły nie powiem już gdzie)
  • Odpowiedz
Czego to człowiek nie zrobi dla pieniędzy.


@Takiseprzecietniak: Mmm, wiadomo, dla pieniędzy staje się przeciwko władzy. Nie tak jak Makowski czy inny Pietrzak, zapomniani już a jednak wyciągnięci na wierzch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@DoktorWojna Te telebimy i filmy też mieli na juwenaliach pw, więc to raczej ich robota.

A neutralność nie polega na ciągłym centryzmie, symetryźmie i unikaniu zaangażowania się w coś, tylko byciu niepowiązanym. Ale nadal możesz skomentować to co ci sie nie podoba i on to zrobił. Więc zarzut mu stawiany jest idiotyczny.
  • Odpowiedz