Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zasi: grasz, przeklinasz, nie myjesz się, sikasz do butelki, pijesz piwsko.
No chyba, że już teraz tak robisz to faktycznie, nie będzie tam nic nowego dla Ciebie
  • Odpowiedz
@zasi, w ETS2 mam przegrane ponad 2200 godzin. Większość czasu przegrałem na MP. Pracując w Wirtualnej Spedycji (tachograf, wamagana ilość przejechanych kilometrów, wspólne konwoje firmowe i między firmowe w 200-300 osób). Siedzisz na Teamspeak'u, rozmawiasz na wielu tematów a kilometry same lecą. Niektórzy potrafią w tydzień zrobić po 50-60 tysięcy. Tryb jednoosobowy to przede wszystkim scena modelska. Gra jest od wielu lat rozwijana i upiększana. Dodawane są DLC, w nie wysokiej
  • Odpowiedz
@zasi:

Nigdy nie rozumiem co jest fajnego w tej grze?xD symulator tirowca xD


Może to tylko osobiste wrażenia, a może nie, patrząc po tym, że ets2 jest chyba wciąż najpopularniejszym "symulatorem pracy" ze wszystkich.

Moim zdaniem to co ciągnie, przynajmniej jakąś część ludzi do tej gry, to to że jest ona łatwą platformą do medytacji. Tak, wiem jak to brzmi xd, ale nie trzeba chodzić na szkolenia joga-filów, ani czytać na
  • Odpowiedz
@Lysyn:
Miałem najpierw takie spostrzeżenie i jak pisałem w ostatniej linijce sprawdziłem czy ktoś w ten sposób o tym pomyślał i jak widać, tak.

W sumie dodam też, że istotnym czynnikiem jest doskonały "pacing" tej gry, czyli jak operuje twoim zaangażowaniem, by cię ani za bardzo nie znudzić ani nie zmęczyć.

Wybierasz robotę przewozową, twoje pierwsze zadanie to podpięcie naczepy do yy kabiny (?), co wymaga trochę lawirowania po ciasnym parkingu
  • Odpowiedz
Musisz sam spróbować i ocenić..


@FHA96: Zrobiłem kategorię C. Odkąd wsiadłem do prawdziwej ciężarówki i autobusu, nigdy więcej nie odpaliłem ETS-a, to dziecinada po prostu.
  • Odpowiedz