Wpis z mikrobloga

Witam szanownych Mirków.
Z góry uprzedzam że nie znam się na perfumach, po prostu lubię ładnie pachnieć xd
Szukam dwóch zapachów

1. Typowy męski zapach. Taki zapach, który przyciąga uwagę kobiecych nosów. Nie za mocny, nie za słaby.

2. Coś lekkiego na lato. Lekki, letni zapach na codzień, zapach który się szybko nie nudzi i jest ładny, świeży

Z góry dziękuję ( ͡º ͜ʖ͡º)

#perfumy
  • 21
@grooocik: No to jak obojętnie to

1. Prada L'homme jest moim najbardziej komplementowanym zapachem przez płeć przeciwną.

Dior Homme Intense jest w podobnym klimacie bo irysowy i też się bardzo podoba.

Amouage Interlude ale to już jest zapach bardzo mocny, więc nie wiem czy by ci podpasował.

2. Chanel Allure Edition Blanche - kremowa cytryna

Bulgari Aqva Pour Homme - morsko-cytrusowy przyjemniaczek

Profumum di Roma Acqua Di Sale - na początku
@sengl: Mydlany, pudrowy, irysowy zapach. Pachnie trochę jak świeże pranie. Bardziej unisex niż męski. Dla niepewnych swojej męskości polecam wersje intense lub bardziej cytrynowego l’eau. Jak nie lubisz takich zapachów to lepsza będzie Prada Amber która ma podobny charakter jednak bez irysa. Dla mnie prada l’homme, prada amber i chanel egoiste platinium to idealne zapachy biurowe na cały rok.
@alvaro1989 swojej męskości nie muszę podkreślać ( ͡ ͜ʖ ͡), więc lubię świeże i słodkie zapachy, które zwracają uwagę różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy Twoim zdaniem to będzie dobry strzał?
@alvaro1989 nie znam, dlatego to będzie typowy blind buy. To może mi jeszcze doradzisz, czy jak lubię m.in. zapachy: Armani Acqua di Gio, Armani Code, Versace Poure Homme, Kenzo Poure Homme, Rasasi Hawas itd., to ta Prada mi też podejdzie?