Wpis z mikrobloga

@Joii: w przypadku Borusewicza to były loty rejsowe, przynajmniej tak piszą
W sumie to marszalek Sejmu to formalnie druga osoba w państwie to moglby latac i samolotami rejsowymi
Ale to co wyrabiał Kuchcinski to gruba przesada, rządowe samoloty do Rzeszowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na marginesie to zdarzalo mi się widzieć w pociagach posłów i korona im z glowy nie spadła.
  • Odpowiedz
@Grubsztyk: Ciekawe, że co by nie zrobili to zawsze jest po równo chociaż tamci nie mogą już nic nowego dołożyć. Wystarczy że ośmiorniczki za 8 dyszek porównać do nagród po 10k i loty rejsowym do lotów rządowym, zegarek do stodoły i niepowiązane amber gold do dużo większych skoków kręconych przez senatora itd. itp.
To są te detale które symetrystom i trollom umykają.
  • Odpowiedz
@Grubsztyk: Masz wysokie mniemanie o sobie, tymczasem te pisowskie "gnoje", jak ich nazwałeś sterują tobą jak chcą, łykasz i rozpowszechniasz ich propagandę śpiewająco. Taki jesteś "niezależny" ;)

P.S aha, skoro jestem "partyjnym trollem", to powiedz mi chociaż jakiej partii?
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: widzę doskonale opisaleś siebie nie odkrywaj się tak przeciętniaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patool: aha czyli tamci byli dawno temu i ukradli oficjalnie trochę mniej to już ok?
Nie detale i nie umykają tylko celowo są tuszowane przez takich jak ty przed tobie podobnymi.
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak:
Mało mnie obchodzi co o mnie myśli pupilek schetynki i bordo na wykopie. ( )
Tobie też miłej niedzieli i wstań od tego komputera czy tam zostaw ten telefon i wyjdz się przewietrzyć. Nie wiem jaka tam u ciebie pogoda dziś ale dobrze ci to zrobi i wykopowi wsumie też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz