Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Tez czujecie sie jak podkobiety #damskiprzegryw ? Niby narzady rodne mamy, cycki tez jakies ale jednak wygladamy jak skrzyzowanie Salwatora i mlodszej Grazynki. Faceci nie wiedza jak nas traktowac czsami bo niby kobieta ale brzydka to mili nie beda. Wielu woli gardzic. Kobiety czasami lubia bo jak brzydka to chlopaka nie odbije i torebki popilnuje gdy bedzie chciala sie bolcowac z kolega w toalecie. Ktos inny moze zaplanowac swoje zycie. Zalozy rodzine, wyjedzie gdzies. A my musimy ukrywac sie przed ludzmi bo zaraz staniemy sie ofiarami ich atakow. Latwo na nas w koncu się wyzyc. Marzen tez nie mamy po co sie rozczarowywac?
Przykre to wszytsko.
heathermatarazzo - Tez czujecie sie jak podkobiety #damskiprzegryw ? Niby narzady rod...

źródło: comment_mHaBUgVCRwrrhxgvQWavmD57tGLW4XIX.jpg

Pobierz
  • 14
@heathermatarazzo: a tak serio to żyje już na tyle długo że widziałem już sporo niezbyt ładnych dziewczyn które sobie kogoś znalazły lub się ochajtały, więc czekaj albo zejdz na niższą lige ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@heathermatarazzo: To jest ciekawe że na ulicy większość par to ulana baba i szczupły często przystojny facet. Baby mają łatwiej. W celu potwierdzenia tej kwestii wyjdź na 2h do najbliższej galerii handlowej. Kobiety małe, grube w okularach mają całkiem niezłych facetów bardzo często. A brzydkiego niskiego faceta z dobrą dziewczyną to ze świecą szukać. Mój różowy ma teorię że faceci lubią grube bo one spełniają każdą zachciankę i dają w dupę.
NdFeB - @heathermatarazzo: To jest ciekawe że na ulicy większość par to ulana baba i ...

źródło: comment_DFof3zYMF0qcxS11vG8MBvuLMVbS0C4i.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NdFeB: no jak twoja nie spelnia twoich zachcianek to wie co mowi. Po prostu brzydkich facetow prawie nigdzie nie ma dlatego nie moga miec dziewczyn. Wiekszosc przegrywow to albo normiki pokroju ukaszqa albo troche niezadbani goscie. Poza tym gruba nie oznacza bycia brzydka. Ewa Farna jest gruba ale bardzo ladna.
twoja nie spelnia twoich zachcianek


@heathermatarazzo: spełnia, ruchanie w odbyt do nich nie należy bo to obrzydliwe

brzydkich facetow prawie nigdzie nie ma

Cóż sam do pięknych nie należę i jestem jednym z tych 3/10 który ma 9/10 ale to rzadkość (mam fajny charakter i dużo umiem zrobić)

gruba nie oznacza bycia brzydka

dla wielu oznacza, ale to prawda, tylko jeszcze zależy jak gruba i jak brzydka bo gusta są różne,
@heathermatarazzo: nie jest, wręcz przeciwnie, 170/52 Twarz? Jak jest spoko i szczupła to twarz nie jest jakoś bardzo istotna. Próbowałem kiedyś taką poderwać twarz 2/10 ciało 8/10 i mnie olała w strasznie. 50zł że wyjdziesz do pubu i przynajmniej 2 postawi ci drinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)