Wpis z mikrobloga

Powrutowcy po każdym wywiadzie z Kubicą insynuują, że chce nam o czymś powiedzieć, ale nie może. Idą nawet o krok dalej wysuwając hipotezy o gorszym bolidzie, sabotowaniu przez Clair itp. A czy taki powrutowiec jeden z drugim zastanowił się może, że niezręcznie Kubicy przyznać się do własnych słabości? Że to może on jednak dał dupy, a nie części z odzysku? Nie bardzo wyobrażam sobie, by kierowca mógł wyjść przed kamerę i zacząć się żalić o własnych słabościach, bo byłby skreślony w tym sporcie.
#kubica #f1
  • 6
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: to jest jedno, 2 ze po prostu mu ten tor nie pasuje no i tyle. W zeszly weekend ogarnial w miare ok, w Monako bylo ok tutaj jest srednio. Kazdy zawodnik ma tor na ktorym sobie radzi srednio tylko w wypadku zawodnikow z topu oni to moga zamaskowac dzieki maszynie a tutaj u williamsa niestety nie ma takiej opcji.
  • Odpowiedz
@letesnox być może ten bolid mu nie odpowiada. Na reddicie ktoś pisał, że ciężko u niego z powtarzalnością. Milion może być powodów i aż tak słabym kierowca nie jest, ale przy wschodzącej gwieździe jaka jest Russell, Kubica wypada blado...
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel pewnie tak. Dla mnie dziwne jest to wszystko. Im głębiej w sezon, tym więcej absurdów wokół łiliamsa. Ten zespół to parodia. Mając doświadczonego Kubice i utalentowanego Russella, ledwo zdobywają 1 punkt w koszmarnych okolicznościach... Formuła 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_przerebel: miałem pewne wątpliwości, czy aby wyniki Roberta nie były spowodowane jego słabą dyspozycją, ale po tym jak zobaczyłem, jak mu kierownica drży na prostej i samochód skręca samowolnie w lewo nie mam żadnych wątpliwości - winien jest bolid.
  • Odpowiedz