Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#zegarki #pytaniedoeksperta

Cześć, ktoś może powiedzieć czy ten zegarek jest coś warty? Leży mi w szufladzie już 20 lat ponad i ostatnio gość się pytał czy nie mam starych zegarków do oddania bo takie hobby. Nie mam pojęcia w ogóle czy to oryginał czy nie, ale działa jakby coś ;) a w nocy fosforyzuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga strona w komentarzu
ilmash - #zegarki #pytaniedoeksperta

Cześć, ktoś może powiedzieć czy ten zegarek jes...

źródło: comment_KeqpJs9TyE90dwx4bjOJZ8S46JwBwxws.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantokrator: 100-400 to żadne pieniądze jak musiałbym szukać kupca. W sensie za 100 mi się nie chce nawet. A gość jest zrobiony po 10-12h dziennie, to jestem skłonny wierzyć, że to hobby. A nawet jak nie (,) to i tak robi mi fuchy w dobrej cenie ( )
  • Odpowiedz
@ilmash: "szukać" - wystawienie ogłoszenia na Allegro to ile, 10 minut. Ale fakt, rozumiem, że nie każdemu musi się chcieć, a jak się ktoś ma ucieszyć i nie próbuje oszukać, to w sumie nic złego w tym nie ma, po prostu wolałbym uniknąć sytuacji, gdy ktoś zyskuje na kłamstwie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantokrator: no o tym mówię, już nie jestem studentem żeby mi to robiło różnicę przeżycia tygodnia. gość wydaje się solidny a nawet jak chce mnie oszukać to strata mała i nie będzie boleć o ile się nie dowiem. No i znam ryzyko ( )
  • Odpowiedz
@ilmash: ja bym nie oddawał z jednej prostej przyczyny - zegarek jest naprawdę ładny i po odnowieniu będzie świetnie się prezentował na łapie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@whst: a to widzisz, sprawa indywidualna, bo ja zegarków nie noszę i pewnie nie zacznę w najbliższym czasie. Z Twojej perspektywy wygląda to inaczej
  • Odpowiedz