Wpis z mikrobloga

Stuknęło 10 000 km od kiedy dałem się spacyfikować i muszę powiedzieć że to póki co najlepsze auto jakie miałem w życiu. Nic nie zapewni takiego komfortu w trasie jak duży, amerykański van, a mam porównanie z klasą premium niemiecką, japońską, szwedzką i chyba każdą. 3.6 V6, automat, kapitańskie fotele i płyniesz. Polecam każdemu.
#samochody #motoryzacja

...i mi #!$%@? gość dzisiaj pod biedronką wgniótł drzwi. Trudno, zrobi się.

PS: Zdjęcie z neta, bo na mojej mam nazwę firmy naklejoną, a nie chcę się na wypoku całkiem obnażać, ale wszystko identyczne. I kolor, i felgi.
N.....n - Stuknęło 10 000 km od kiedy dałem się spacyfikować i muszę powiedzieć że to...

źródło: comment_XPFaoBmnj9Bl0iGPDix0WQFueH3naqzw.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Nie, jest dużo lepiej. Voyager po ostatnim lifcie już był niezły. Tzn. dalej trochę czuć amerykańskość, tzn. masz np. absolutnie zajebistą skórę na fotelach w wersji limited, a deskę dalej z plastiku ktory mógłby być lepszy, ale dla mnie akceptowalne.
  • Odpowiedz
@Neoplan: Jak już robisz wpis to wypadało by napisać chociaż co to za auto, jakie ma wyposażenie, historię jakąś zakupy, co cię skłoniło do zakupu tego auta, ile dałeś, jakie są najmocniejsze strony, jakie najsłabsze. Co ci się w nim podoba co nie.. itd.

Takie coś, to nie wiem po co w ogóle wpis zakładać.
  • Odpowiedz
@r5678: Chrysler Pacifica 2017/2018 (produkcja koniec 2017, MY 2018) 3.6 V6 Limited. Auto sprowadzone z USA z przebiegiem w przeliczeniu niecałe 35 000 km po delikatnej stłuczce (kupiłem walnięty i sam dałem do naprawy by miec nad wszystkim kontrolę). Ostateczna cena ma wiele składników i zamknęło się w 140 000.

Najmocniejsze strony to kompletne wyposażenie, genialne fotele, komfort, przestrzeń oraz mocny i prosty silnik, który jest też dość ekonomiczny dzięki
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: No właśnie Pacifica jest jeszcze prawdziwym samochodem z porządnym silnikiem, którego normy EU jeszcze nie dosięgły.

@r5678: właśnie to też mnie skłoniło do zakupu - kupić sobie jeszcze raz w życiu taki samochód, póki różne normy dojdą też do USA i nawet tam nie będzie ;)
  • Odpowiedz
@Neoplan: Silnik to tam #!$%@?, nowe jednostki z turbo też są fajne w jeździe. Ale te nudne wnętrza wszędzie. Chcesz niebieskie albo inne niż jasne / ciemne - tylko ultra egzotyczne auta zostają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neoplan: a ja się powoli za nim rozglądam. Piękne auto. Jaką masz konfiguracje foteli 2x2x3 czy 2x3x3? Jaka butla i jaki zasięg?
  • Odpowiedz
@soadfan: 2x45 bo butle montujesz tam gdzie się środkowy rząd chowa. Przez to on się nie chowa więc jest to ograniczenie funkcjonalności, ale mnie akurat nie zależało, bo do wożenia gratów mam w firmie busa.
2x2x3 mam, nie wiem czy Limited w ogóle są ośmioosobowe
  • Odpowiedz