Wpis z mikrobloga

Stoję przed ważną decyzją ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszę o udział w ankiecie jedynie osoby, które znają oba zapachy

#perfumy

Lepszym tytoniowcem jest

  • Tom Ford Tobacco Vanille 72.3% (34)
  • Franck Boclet Tobacco 27.7% (13)

Oddanych głosów: 47

  • 20
@corka_mirka: nie oddaje glosu, oba sa troche inne. Ostatnio testowałem bliżej TV, które mam z rozbiórki z wykopu (chyba od boa) i niestety muszę powiedzieć, że to nie jest to TV, które pamiętam sprzed paru lat wstecz. Tytoń nie jest już tak prominentny jak kiedyś, a sam zapach jest bardziej waniliowy a i moc to nie ta sama. Dalej jest petarda, ale nie ma fajerwerków. Kiedys 2 strzały TV robiły mnie
@dr_love: mam odlewkę TV, batch z 2018r. i jestem właśnie trochę rozczarowana jego parametrami, po oddaniu kilku strzałów nie było takiego ognia, z jakiego go zapamiętałam.
Nie potrafię się zdecydować, a nie widzę sensu posiadania flakonu każdego z nich, gdyby były w tej samej cenie, wybrałabym TV, więc za Tobacco ewidentnie przemawiają aspekty finansowe.
@corka_mirka: Byłem/jestem w posiadaniu dwóch flakonów.
Ciekawostka to sok(w jednym czerwone farfocle, w drugim czysty sok) oraz sposób pakowania(flakon w siateczce na czarnym papierze do pakowania, świetnie się to prezentuje, inny flakon to sam flakon w wyciętej piance i tyle). Nie sprawdzałem atomizerów jeszcze. Zapach ten sam.
Jakby ktoś miał Toma chociaż 5ml to chętnie odkupie, za drogi żeby kupować w ciemno, a nie wiem czy będzie się na mnie trzymał ( ͡° ʖ̯ ͡°)