Wpis z mikrobloga

Dodaje raz jeszcze bo chciałem edytować, a usunąłem xD

Zostań na chwilę i posłuchaj..

Cześć Mirki, czy byliby jacyś chętni na wspólną grę w coop #diablo2 ? Jednak mam na myśli tutaj coś bardziej na zasadach LAN party ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przede wszystkim bez taxi, bez itemów od innych czy tego typu badziewia. Przyjemne i bez ciśnień przechodzenie fabuły, progress od zera do bohatera, zmaganie się z contentem takim jakim został zaprojektowany-zaczynamy wszyscy od 1 poziomu. Progres stanowi to co sami znajdziemy, każdy żółty przedmiot to potencjalny skarb, a późniejsze walki stanowią kombinacje umiejętności i pracy zespołowej.

Jednym słowem oldschool ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Oczywiście jeśli uznamy, można się podłączyć do jakiś sensownych gier to tak zrobimy, ale chodzi o to, aby nie było to na zasadzie biegania za koksem i łapanie XP a progres byl w miarę równomierny i naturalny

Jeśli ktos jest chętny na tego typu rozrywkę to serdecznie zapraszam

#gry #crpg #mmorpg #diablo2
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@login-jest-zajety: chyba się wahasz... Słusznie (σ ͜ʖσ)

Oj również kawał dzieciństwa tak spędziłem, pewnie dlatego wciąż tli się we mnie ten plomyk, gdzieś czuje ten klimat i chęć ogrania Diablo po tylu latach.

Były podejścia do bnet ale jednak to nie to samo na dłuższą metę, a mając parę ludzi można na prawdę dobra kampanie rozegrać.
  • Odpowiedz
@Neurohaox: o to to, granie solo. Jak dla mnie to wręcz niesamowite ile frajdy potrafi dać ta gra samemu, a mając chociaż jedną osobę rozgrywka potęguje na inny poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zreszta diablo 2 to chyba wciąż najlepsze znane mi RPG które nadaje się do grania na multi.

W poe tego za bardzo nie uświadczymy bo 99% leci na hita i jest speed meta,
  • Odpowiedz
@Okayama: plugy to głównie mod do powiekszenia skrzynki, normalnie dodaje jeszcze jakieś bajery typu resety postaci, ale ja te rzeczy wyłączam. A argumentuje sobie to tak, że grając online i tak miało się osobne konto z mułami, więc jakoś to uzasadnione jest.
  • Odpowiedz
@Neurohaox: czasowo u mnie też wygląda to blado w porównaniu ile kiedyś człowiek był w stanie poświęcić na te grę, ale w sumie juz i tak za dużo nie gram, raczej ciężko mi się 2 coś wkręcić.

A z chęcią bym się wkręcił i wydaje mi się, że taka kampania to by było to ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

W
  • Odpowiedz
@Annaroth: ja przeszedłem sobie tak 2 lata temu na hc, obecnie planuje w tym roku jeszcze wygospodarować czas na heroes 3 (po obejrzenieniu wykopu o mistrzostwach polski w h3), ale dzięki za zaproszenie.
A co do rpg, diablo co prawda to bardziej hack'n'slash, ale zapraszam pod tag #crpg gdzie paru mirków regularnie ciekawe rzeczy pisze/udostępnia ;)
  • Odpowiedz